Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle     www.İslamÜstündür.Com       Biz Kimiz ? İlkelerimiz
  Boykot

 

                                                             MÜSLÜMAN KARDEŞİM

Tamam anlıyorum...Müslüman şirketlerin ürettikleri siyonistlerinkilerle kıyaslayınca kalite yönünden daha az kaliteli ...Ariel daha iyi temizliyor, Adidas daha dayanıklı ve kaliteli... Ama sonuçta o işinizi halletmiyor mu...!? Yani sizin işinizi zaten gören ve -istediğiniz kalitede olmasa da - amacınızı gerçekleştiren Müslüman şirketlerin ürünlerini almak varken sadece " daha ..." - McDonald's ın dondurması daha tatlı, Coca Cola daha asitli ...- diye , yani işinizi gören varken, sadece siz biraz daha zevk alacaksınız, azıcık daha gayret göstermeniz gerekecek diye " Başka Müslüman ülkelerde Öldürülen kardeşlerimizin mermi parasını neden siz ödeyesiniz ki...!

Ahirette sadece" işimi gören vardı ama o biraz daha kaliteli idi " diyerek bu İslam düşmanlarını desteklemekten doğan vebalden kurtulabileceğinizi mi savunuyorsunuz... Sizin sadece " azıcık daha zevk-kaliteniz "uğruna destek verdiğiniz İslam düşmanlarının döktüğü kanların hesabı Ahirette karşınıza, karşımıza çıkacaktır, unutmayalım.

 

                                                                         BOYKOT !

 

BİZ Marlboro, Coca Cola, Mc Donald's, Nokia, Nestle, Danone, Ariel, Sara lee....OLMADAN YAPABİLİRİZ AMA ONLAR BİZİM PARAMIZ OLMADAN ASLA !

                                     SUÇA ORTAK OLMA, AHİRETTE SUÇ ORTAĞI ÎLAN EDİLME...!

Dünyanın her ülkesinde gereken kendi insanlarını gerekse tüm dünyayı sömüren bir çok insan, kurum, kuruluş bulunmakta... Bunların başında Siyonist ve Kapitalist zihniyet yer alıyor.Araştırmalarımız çerçevesinde haberdar olduğumuz firmaları aşağıda listelemiş bulunmaktayız. Lütfen bu firmalardan alış veriş yapmayınız ve faaliyetlerini takip etmeyiniz.

Aşağıda alış veriş yapmak için bu firmalar dışında başka firma bulamayanlara tavsiye niteliğinde bir kaç firma adı sunuyoruz. Yalnız Müslümanlardan alış veriş yapmayı istiyorsanız bireysel araştırma yapınız.