Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle Sitemizin Tanıtımına Katkıda Bulunun Biz Kimiz ? İlkelerimiz
 ÇAĞDAŞ  PUTLAR

       HZ. ÖMER (r.a.) ANLATIYOR :CAHİLİYE DÖNEMİNDE  BİZLER HELVADAN PUTLAR YAPAR ,ONLARA TAPARDIK SONRADA  YOLCULUK ESNASINDA ACIKINCA ONLARI YERDİK..." 

       İNSANLAR KENDİ PUTLARINI ÖNCE KENDİLERİ YAPARLAR SONRA DA  O PUTLARI ÖNCE KENDİLERİ YERLER ..., TARİH TEKERRÜR EDİYOR , İŞTE ÇAĞDAŞ PUTLAR VE YENİLDİĞİ ANLAR ;

       DEMOKRASİ ; HALKIN İRADESİ;AMA CEZAYİR'DE YAPILAN SEÇİMLER SONUCU İSTENEN SONUÇ OLMAYINCA ,İSLAMİ SELAMET CEPHESİ İHTİLAL VE KAN İLE İKTİDARDAN UZAKLAŞTIRILIR,TÜRKİYE'DE İSE 28 ŞUBAT POST MODERN İHTİLALİ YAPILIR...

       HUKUK,YARGI:HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ VE BAĞIMSIZ YARGI ; YARGITAY BAŞKANININ DA DESTEĞİNİ ALAN UYGULAMASI İLE , YARGITAY 4. DAİRE BAŞKANININ BAŞÖRTÜLÜ KADINA SAVUNMA HAKKI VERMEMESİ VE MAHKEMEDEN ÇIKARMASI İLE ONUNDA BİR YUN OLDUĞU ORTAYA ÇIKAR.

      EĞİTİM HAKKI VE EŞİTLİĞİ :BAŞÖRTÜLÜ BACILARIMIZIN OKULLARDAN ATILMASI ,OKULLARA ALINMASI İLE BUNLARINDA YALAN OLDUĞU ORTAYA ÇIKAR.

     LAİKLİK:DİN-DEVLETİN AYRI OLMASI:DİNİ DEVLETİN İSTEDİĞİ ÖLÇÜLERDE HALKA HİZMET SUNAN DİYANET TEŞKİLATININ VARLIĞI LAİKLİĞİN BİR PARAVAN OLDUĞUNUN İSPATIDIR.

       DİN-VİCDAN ÖZGÜRLÜĞÜ : KUR'AN KURSLARINA, İHL OKULLARINA YAPILAN BASKILAR BU CAFCAFLI İDDİALARIN SADECE KENDİ İKTİDARLARINI  DÜŞÜNEN VE SAVUNAN İNSANLARIN BİR PALAVRASI OLDUĞUNU İSPAT ETMİŞTİR.

         SERBEST PİYASA:YEŞİL SERMAYE DİYE İSLAMİ HASSASİYETİ OLAN KURUMLARA YAPILAN BASKILAR BUNUN DA YALAN OLDUĞUNU ORTAYA ÇIKARMIŞTIR.