ŞARTLARIMIZ        

    ÜYELERİN  HAFTADA BİR GÜN ,PERŞEMBEYİ CUMA'YA BAĞLAYAN  AKŞAM; AKŞAM NAMAZINDAN SONRA , İSLAMİ BİR KAÇ İBADETİ YAPMAK İÇİN  BİRBİRLERİNE YARDIM ETMEKTE  SÖZLEŞTİĞİ BİR BİRLİK KURMAYI DÜŞÜNÜYORUZ!

    BİZ NE BİR CEMAAT NE DE BİR TARİKATIZ , NE DE BÖYLE BİR HEDEF-YETKİMİZ VAR...! AMACIMIZ CEMAAT VEYA TARİKAT ORTAMINDAN  UZAK OLAN KARDEŞLERİMİZİ - ÖNCELİKLE  KENDİ NEFSİMİZDE OLMAK ÜZERE -  ORTAK BİR RUH HALİ İÇİNDE BİRBİRİMİZE MANEVİ DESTEK SAĞLAYARAK  ÜYELERİMİZİ İBADET YAPMAYA YÖNELTME GAYESİNİ GÜTMEKTİR.

   BİRBİRİMİZİ GÖRMEDEN,HERKES KENDİ EVİNDE, CAMİDE...YURT İÇİ VE DIŞI , BAYAN ERKEK ÜYELERİMİZİN ORTAK BİR RUH BİRLİĞİ ETRAFINDA BÜTÜNLEŞİP MANA ALEMİNE KÜÇÜK BİR ADIM ATMALARINI TEMENNİ EDİYORUZ..RABBİMİZ KABUL EDERSE İNŞAEALLAH...! ŞARTLAR :

    1-KAZA  NAMAZI (EN AZ BİR GÜNLÜK),

    2-TESBİHAT ( - DAHA FAZLA ASLA OLMAMAK ŞARTI İLE - 100'ER DEFA : ESTEĞFİRULLAH, ELHAMDÜLİLLAH , ALLAH : SESSİZ OLARAK) ,

    3-NASUH TEVBESİ  ( ALMAK - VE DAHA FAZLA DETAY İÇİN - TIKLAYINIZ ) ,

    4-KUR'AN'DAN BİR SAYFA-TÜRKÇE MEALİ VE TEFSİRİ İLE - OKUMAKTAN OLUŞAN ,

  5-
SITEMIZDE;HARUN YAHYA'DAN RISALEI NUR'A, MILLI GORUSCULERDEN TARIKATLAR'A...KENDİLERİNDEN FAYDALANDIĞIMIZ BİR COK YAZI MEVCUTTUR...HIC BIRINDEN  DEĞİLİZ AMA " HEPSINI SEVIYORUZ !"  DOSTLUK KLÜBÜNE ÜYE OLACAKLARIN  İSLAMİ CEMAATLERİN BİRİNDEN OLABİLECEGI GİBİ HİC BİRİNDEN DE OLMA  MECBURİYETLERİ YOKTUR AMA ISLAMI CEMAATLERE  DUSMAN OLMALARI ASLA SÖZ KONUSU DEGILDIR...   BIR CEMAATE UYE OLMAK ZORUNDA DEGILIZ AMA ONLARI SEVMEK - MUSLUMAN OLDUKLARI ICIN- DINIMIZIN EMRI..KLÜBÜMÜZE ÜYE OLACAKLARIN BU ŞARTI ONAYLADIĞINI  KABUL EDİYORUZ...!

   BİRLİĞİMİZİN ÜYELİĞİNİ KABUL EDEN KARDEŞLERİMİZ  AŞAĞIDAKİ   ADRESİMİZDEN BİZLERE  ULAŞSINLAR LÜTFEN.ÜYE ADET VE DEVAM-DUYURULARIMIZ İÇİN GEREKLİ... " ŞARTLARI KABUL ETTİM, BAŞLIYORUM..." YAZMANIZ YETERLIDIR...

                                                                                   devrimselaydin@yahoo.com
     

    6-ÜYELİKTEN İSTENİLDİĞİ ZAMAN ÇIKILABİLİR,AMA LÜTFEN HABERİMİZ OLSUN !

        ZARURİ BİR AÇIKLAMA : SIK SIK BİZLERE SORULUR...' NEREDE TOPLANACAĞIZ ? ' DİYE... :
        BIZ BIR ARAYA TOPLANMIYORUZ...DUALARIMIZ VE IBADETIMIZ - SEVAPLARI ILE- INSALLAH BIR GECE TOPLANIP RABBIMIZE ULASIYOR..ÜYELERİMİZ YURT İÇİ - DIŞI, BAYAN ERKEK ...TOPLANMAMIZA İMKAN YOK...SADECE AYNI ZAMAN (...)  VE ŞEKİLDE İBADET, DUA ile niyaz etme gayreti içindeyiz.
       ÜYE OLAN KARDEŞLERİMİZE BAŞKA AÇIKLAMA GÖNDERİLMEYECEKTİR, BAŞLAMAK VE ÇIKMAK İÇİN HABER VERMENİZ YETERLİDİR. ARADA YAPILMASI GEREKENLER AÇIKLANMIŞTIR.
       DUA TEMENNİSİ İLE, ...
 

   
   Bu  Sene Kurban ve Zekatlar İHH vasıtasıyla Filistin'e... Hadi Bismillah !