Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle Sitemizin Tanıtımına Katkıda Bulunun Biz Kimiz ? İlkelerimiz
HIRİSTİYANLAR HZ. İSA'YA  BİZİM KADAR HÜRMETKAR OLSALAR ...!  

                                       HIRISTIYAN BIR VATANDAŞTAN MESAJ VE CEVABIMIZ

  SELAM DOSTUM , ONCELIKLE AD VE ADRESINIZI ACIKCA YAZDIGINIZ ICIN TESEKKURLER…   GELELIM  YAZINIZA VE CEVABIMIZA

 “Ben bir islam düşmanı değilim sadece GERÇEKLERİ YAZIYORUM İFTİRA ATMAM “ DIYE YAZMISSINIZ AMA SIMDI 
MESAJINIZDAN  CUMLELERDEN ALINTILAR YAPALIM VE BAKALIM NE KADAR  DUSMAN DEGILSINIZ:
…” Daha diyecek o kadar çok şey var ki Kuran Muhammed ve islam hakkında...” 
“ islam daki şiddet ayetlerini,bir sürü çelişkiyi,kadını hiçe sayan hatta dövülmesini emreden savaşmayı müşrik öldürmeyi 
EMREDEN ayetleri görmezden geliyorsunuz “:
” Siz "Allah" isminin nereden geldiğini hiç düşündünüz mü?”
 “KENDİ DİNİNİZE BİR BAKIN.....işte bu da linkler UMARIM BAKAR VE BİRAZ BİLGİLENİRSİNİZ !!!!!!!!!!!“

   … PUTPERESTLIGE SAVAS ACMIS OLAN DINIMIZE BU IFTIRAYA HIC CEVAP VERMEYECEGIM.KUSURA BAKMA… DIGER KONULARA
 GELINCE CEVAPLARI SITEMIZDE MEVCUT YANI BIZI ELESTIRDIGINIZ SEYI SIZ YAPIYORSUNUZ. OKUMUYORSUNUZ: LUTFEN 
ISLAM VE BARIS , ISLAM VE KADIN HAKLARI , TEK DIN ISLAMDIR… DOSYALARIMIZI BIR ZAHMET GOZDEN GECIRINIZ…
SIZDEN RICAMIZ K.MUKADDES DOSYAMIZI BIR DE OLABILIR MI DIYEREK BIR DAHA OKUYUNUZ…BU ARADA  EVIMIZDE INCIL,
TEVRAT,ZEBUR VAR VE OKUDUK , AMA EMINIZ KI SIZLER HALA KUR’AN’I HIC ACIP  INCELEMEMISSINIZDIR … AYRICA 
SOLCU ARKADASLARIN CEVAPLARINA VERDIGIMIZ YANITLARA DA BAKABILIRSINIZ…MUSTEHCENLIK KONUSUNA GELINCE .
KUR’AN’DAKI  “ TEK BIR KELIME “ UZERINDE BU KADAR DURDUGUNUZA GORE AYNI SEYI AYNI GOZLE TEKRAR 
KITABINIZA  YONELTMENIZI RICA EDECEGIM…BU ARADA CENNET  ICIN IBADET YAPMAKLA – KI ASIL OLAN ALLAH ICIN
YAPMAKTIR - CENNETTEKI NIMETLERINTDEN BIRISI  ICIN IBADET YAPMAYI KARISTIRMAK – KI SIZDE DE EMINIM AYNI CENNET

NIMETLERINDEN BAHSEDILIR…-NE KADAR MANTIKIDIR…!? OLDURME DEDINIZDE INSANLIK TARIHINE BIR BAKINIZ LUTFEN KIM SALDIRIYA - TECAVUZE UGRAYAN , KIM  ZALIM VE SALDIRGAN ,HACLI SEFERLERINI – YENISI DE DAHIL!  -  SERIATCILAR MI YAPIYOR… LUTFEN ONYARGISIZ OLUNUZ…” Kutsal Kitap ta yapılan ahlaksızlıklar anlatılırken “  : SIZLER PEYGAMBER OLAN INSANLARIN BUNLARI YAPABILECEGINE GERCEKTEN INANIYOR MUSUNUZ.. BIZ SIZIN PEYGAMBERINIZIN BOYLE BIR SEY YAPABILECEGINI KABUL ETSEK “ISLAM’DAN”  CIKARIZ…” AY TANRISININ 3 kızı vardı “: HIRISTIYANLIKTA VAR 3'LÜ İNANÇ, YOKSA…?!” Muhammed hristiyanlardan etkilendi” : MADEM HIRISTIYANLIKTAN ETKILENDI – HAŞA – HZ. MUHAMMED NEDEN YAHOVA DEMEDI TANRISINA …?!TUTARSIZLIK  VAR IFTIRALARINIZDA BILE …ETKILENDI DE NEDEN O KADAR ZITLILAR VAR ARADA.NEDEN TANRI, PEYGAMBER, KUTSAL KITAP...MANTALİTELERİ FARKLI..E DAHA NE KALDI...SAHI NEREDE ETKILENDI...!?
“Bazı islami partilerin bayraklarında Ay sembolunun yanında bulunan 3 YILDIZ GİBİ!!” HANGI PARTI O ? :YILDIZ SAYISI FARKLI OLMASIN…?ALLAH  KELİMESININ KOKENI SITEMIZDE ACIKLANDI:TIKLAYINIZ. GELELIM  ISLAM’IN HRISTIYANLIGA VE HZ. ISA ‘YA BAKISINA : O BIZE GORE PEYGAMBER’DIR, ONA HAKARET EDEN “ISLAM DININDEN “ CIKAR.HATIRLATAYIM.INGILTERE’DE HZ. ISA’YI – HASA- ESCINSEL ILAN EDEN FILME MUSLUMANLAR SADECE TEPKI GOTERIP YURUYUS YAPTILAR…INCIL VE HIRISTIYANLIK ALLAH’IN GONDERDIGI KITAP VE DINDIR ISLAM’A GORE , AMA TAHRIF EDILMISIR…SIZE BIR TEKLIF; SIZ DE HZ. MUHAMMED’I  PEYGAMBER OLARAK KABUL EDIN , O’NA KUFRETMEYIN , BIZIM HZ. ISA’YA GOSTERDIGIMIZ HURMETI GOSTERIM YETER , HADI BUNU YAPIN YETER NE DERSINIZ…?
 ONEMLI NOT : BIZIM HIRISTIYANLIGA DUSMANLIGIMIZ YOK , KARSI OLDUGUMUZ – SIZINDE FARKINDA OLMADAN YAPTIGINIZ GIBI- ISLAM’A IFTIRA EDILMESI VE YANLI VE YALAN BILGILERLE INSANLARIMZIN ISLAM’DAN SOGUMALARINA NEDEN OLAN “MISYONERLIK “ FAALIYETLERINIZ…

“ Anayasa da DİN VE İNANÇ ÖZGÜRLÜĞÜ VAR!!!” : FİİLİYATA GEÇMEYEN, BİR KAÇ MÜREKKEP DAMLASI BİZE FAZLA BİR ANLAM İFADE ETMİYOR!
   GELELİM SON SOZE: SIZDE BOYLE BIR AYET VAR MI ?: "
De ki: Ey kitap ehli! Sizinle bizim aramızda ortak olan bir söze geliniz. Allah'tan başkasına kulluk etmeyelim, O'na hiçbir şeyi eş tutmayalım ve Allah'ı bırakıp da kimimiz kimimizi ilâhlaştırmasın. Eğer onlar yine yüz çevirirlerse, deyin ki: "Şahit olun biz Müslümanlarız".      ALLAH'U  EKBAR !
     VE SON  NOTUMUZ : METHOD  OF  MISSION WORK AMONG MOSLEMS " ADLI MUSLUMANLARI HIRISTIYAN YAPMAK ILE ILGILI METOD KITABINIZDAN BIR KAC CUMLE: " BIRINCI PLANDA OYLE YAPALIM KI , MUSLUMANLAR ONLARI SEVDIGIMIZI ZANNETSIN ....MISYONERE GEREKLI OLAN ZAHIRDE ...SAYGILI OLMAKTIR." UMAN MISYONER ERICH BETHMANN: " MUSLUMANLARA SEVGI ILE YAKLASMAK GEREK ", INTERNATIONAL MISSIONARY CONCIL  SEKRETERI  WILLIAM PATON : " HIRISTIYANIN MUSLUMANA ILK MESAJI " SEVGI " OLMALIDIR." SON BIR SOZ YILLARDIR UC MEZHEP  MISYONERLERI ILE ILETISIM HALINDE OLDUM. HALA DAHA DA OYLEYIM ..., VE BU SEVGI GOSTERILERINI  COK IYI YAPTIGINIZI BELIRTMEK ISTERIM, NE DEMEK ISTEDIGIMI ANLADIGINIZA  EMINIM , LUTFEN  BIZLERE MISYONERLIGI SAMIMI VE GUZEL BIR FAALIYET OLARAK GOSTERMEYE CALISMAYINIZ, BU ARADA  ABD'DE - VE TUM DUNYADA- HALA ISLAM YAYILABILIYORSA TÜM BU KARALAMALARA RAGMEN, VARIN GERISINI SIZ DUSUNUN ARTIK!
 

                                                 BU MAILDE FERNANDO  ADLI ARKADASTAN 
     MAILLESMELER VE YENI BIR TANESI DAHA : ...öncelikle yeniden merhabalar ...öncelikle kuranda hiç bi ayette tevrat zebur ve incilin değiştiğini gösteren tek bi ayet bulamazsın hatta kuranda kutsal kitabın değişmediğini açıklayan ayetleri bulabilirsin İncil sahipleri, Allah'ın onda indirdiği ile hükmetsinler. Kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse işte onlar, yoldan çıkmışlardır." (Kuran: Maide 5:47) yukardaki ayette Allahın sözlerinin değişmeyeceğinden bahsetmiş ve onun getirdiğine hükmedilmesini istemiştir.Gerçekten Tevrat'ı biz indirdik, onda yol gösterme ve nur vardır... Kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse işte kâfirler onlardır!" (Kuran: Maide 5:44)  bu ayettede aynı şeyleri görebilirsiniz.ve burda da tevratın indirildiğini buna hükmedilmezse yani buna itaat edilip inanılmazsa kafir olacağını söylüyor... Sana Kitabı hak ile ve kendinden öncekini doğrulayıcı olarak indirdi. Bundan önce de insanlara doğru yolu göstermek için Tevrat ve İncil'i indirmişti. (Doğruyu ve eğriyi birbirinden) ayırt eden (Kitaplar)ı da indirdi. Allah'ın ayetlerini inkâr edenler için mutlaka çetin bir azap vardır. Allah daima üstündür ve öç alandır." (Kuran: Al-İmran 3:3-4)  işte en can alıcı ayet  oku ve anlayın lütfen eğer objektif bir gözle bakarsanız eğer kutsal kitap asla değiştirilmemiştir çünkü tanrının sözlerinde herhangi bir değişiklik yok ve asla tanrının sözleri asla değiştirilemez.
SELAM DOSTUM... ONCELIKLE AYETIN TAHRIF EDILMEMEMIS "ASIL" OLAN TEVRAT VE INCILI KASTETTIGININ ALTINI CIZELIM...O TAHRIFTEN KALAN BIR KAC HUKUM ISE KURAN ILE AYNIDIR - YALAN, HIRSIZLIK, RAHIBELERDE TEDETTUR, YAHUDILERDE DOMUZ ETI, FAIZIN HARAMLIGI...VS- AYRICA MADEM TEVRAT ZEBUR INCIL BOZULMADI KURAN NIYE GELDI DİYE DE SORMICAZ...IKI CEVABI VAR YA : KURAN ILAHI KITAP DEGIL DIYECEKSINIZ, O ZAMAN NIYE ONDAN DELIL GETIRIYONUZ DICEZ, YA DA O DA ILAHI KITAP DIYECEKSINIZ O ZAMAN " INANIN " DIYECEGIZ...KOSEYE SIKISIYONUZ WESSELAM ... :)
MADEM KURAN SIZIN ICIN DELIL , VE MADEM  ONCEKILERI TASTIK EDIYOR O ZAMAN SIZ DE KURANA INANIN ..NASILSA AYNI VE TASDIK EDICI.HAA DERSENIZ KI  O SIZIN KITABINIZ, O ZAMAN BIRAKIN BIZI " KITABIMIZLA " BAS BASA...TUTARSIZLIK  OLMASIN ! MADEM KURANI BIR KENARA KOYDUK, ZATEN SIZIN KITABINIZDAKI 333 CELISKI SITEMIZDE YAYINLANIYOR. O ZAMAN CELISKILERIN OLDUGU BIR KITABI NASIL ILAHI OLARAK NITELENDIREBILIRIZ...BU DAHA BUYUK BIR CELISKI OLMAZ MI...!

   ALLAH 'IN  SOZLERINDE TABII KI DEGISME OLMAZ...ISA PEYGAMBERIMIZE DE NAMAZ , TESETTUR, ORUC EMREDILDI, MUSA 'YA DA BIZIM NEBIMIZE DE. AYETTEN KASTEDILEN BU! AMA INSANLAR DEGISTIRIP BOZDUKCA YENIDEN " AYNI " AYETLER - BENZERI HUKUMLER- GELDI...HUKUMDE DEĞİŞME OLMADIĞI İÇİN ZATEN, BOZULUNCA AYNISI GELMİŞTİR !
sizler ise neden böyle zavallıca ve acizce düşünüyorsunuz...fakat sizler at gözlüğü taktığınız için işin hep tek yönüne bakıyor ve duruyorsunuz gerçekten bu asılsız iddaları neye dayandırarak söylüyorsunuz aslında TANRININ sözlerini siz inkar ediyorsunuz ve çok büyük bir günaha girmiş oluyorsunuz.sitenizde asılsız temelsiz iddalarda bulunuyorsunuz hem kendi dininizden insanların soğumasına hemde inanların önüne engel oluyorsunuz bu gerçekten çok üzücü bir durum .geçen mailinizde nerde gördünüz misyonerlerin depremde insanların yanına gidip incil dağıttıklarını evet onlar gittiler ama öyle bi fırsatı bile yoktuki o kardeşlerimizin tek amacı o insanlara gönüllü olarak yardım etmeleriydi onlar düşünmediler bu müslümandır yardım etmeyin diye..

  HEH HEEE... CIDDEN  KOMIK OLDUNUZ CICI KARDESIM..YAPMAYIN YAHU MISYONERLIK KONUSUNU OLDUKCA IYI BILEN BIRI OLARAK BU YAZILARINIZ COK SAFCA GELIYOR BANA...YA BENI COK SAF ZANNEDIYONUZ YA DA SIZ COK TEMIZ BI ISEVI KARDESIMIZSINIZ...NEYSE...DAHA ONCE DE DEDIM, YAKLASIK 15 YILDIR ICLERINDE-YANLARINDA-KARSILARINDA ...AMA HEP KENDI KITAP,MISYONERLERİ İLE ONLARI TAKIP ETTIM...  YINE ALTINI CIZIYOM ...MISYONERLIK SADECE DINI TEBLIG OLSA HADI BI YERE DEK. AMA ASIL ONEMLISI MISYONERLIK EMPERYALIZMIN ONCU KUVVETIDIR...ASIL SORUN BURADA ...HEM DUNYA HEM AHIRETI SOMURTEN BIR CARKIN ILK DISLISI MISYONERLIK...TAAA HACLILAR DONEMINDEN GUNUMUZE DEK...! İŞTE AFRİKA, İŞTE ASYA, İŞTE AMERİKE...ÖNDE MİSYONERLER, YAPILAN KİLİSELER, SONRA SÖMÜRÜ...!

"AFRIKALI KABILE LIDERININ SOZU ONEMLI : " ONLAR GELDIKLERINDE BIZIM TOPRAGIMIZ ONLARIN INCILI VARDI, SIMDI BIZIM INCILIMIZ ONLARIN TOPRAGI VAR!" ..

    veya bugünkü ıraktaki olan haksız savaşın hristiyanlara mal edilmesi bugün ladinin yaptıklarını müslümanlara mal edilmesi gibi olmazmı
  LADIN 'I  SAVUNMAYACAGIZ... AMA SUNUN ALTINI CIZELIM LADIN'I  DOGURAN DA - KI BUNU HERKES ITIRAF EDIYOR !- YINE BATI DEGIL MI ...ONUN SOMURU CARKINA KARSI TEPKI OLARAK ORTAYA - FUTURSUZCA- CIKMADI MI LADIN...!  IRAK, CECENYA, AFGANISTAN, BOSNA, ....TAAA ALIN BASTAKI HACLI SEFERLERINE DEK...BUNLARIN HIC BIRINI HIRISTIYAN YAPMADI ISE HIRISTIYAN OLANLAR KIM YAHU..VEYA NIYE KARSI CIKMADI PAPA BUNLARA- AKSINE HEP ONDERLIK YAPTI- TAA HAÇLI SEFERLERİNDEN GÜNÜMÜZE DEK, HATTA KÜÇÜCÜK KIPRPS'TA BİLE ÖNLERİNDE PİSKOPOS YOK MU İDİ...!?-  HEM DE SIMDIKI PAPA GIBI ACIKCA ISLAM'A KARSI HER GECEN GUN DAHA DA FAZLA KARSIT SOYLEMLER GELISTIREREK ...!
 incilde  düşmanlarınızı sevin demiştir. YAWW SEVMEYIN ...ISTEMIYOZ..YETER  OLDURMEYIN...! SOMURMEYIN...! WALLA!
yani bugün hristiyanların sadece adı üstünde hristiyanların yaptığı çirkin davranışlar tutumlar bütün inananların yaptıkları bişey değil ve bu büyük bir vebaldir ben gerçeği gördüm ve tanrıya sonuna kadar inanıyorum inşallah sizde böyle benim gibi düşünür benim gibi araştırır ve objektif olarak gerçekleri görürsünüz..bide tezlerinizi çürüttüm diyebilirim:)) iyi günler cevabınızı yanıtınızı merakla bekliorum esen kal
   MIZAHI BI YANINIZIN OLMASI GUZEL...SEVERIM BOYLELERINI ...AMA CURUTULEN BI SI YOK KARDESIM...YAZIK ...SIZIN GIBI SEVIMLI BI KISININ OYLE DUSUNMESI DE BIZI UZDU ... BU ARADA KENDI AGZINIZLA HRISTIYANLARIN CIRKIN DAVRANISŞLAR YAPTIKLARINI DA ITIRAF ETTINIZ,DIKKAT ( CINAYET, TECAVÜZ, KATLIAM, HIRSIZLIK...TÜMÜ İÇİN ÇİRKİN LAFI ÇOK HAFİFLETİCİ BİR ANLAM İFADE EDİYOR YA , " BAŞLANGIÇ " İÇİN İYİDİR YİNEDE! )
  INSALLAH BIR GUN SOYLE BIR HABER DUYARIZ : BATIDA 500.00 KISI ISLAM ULKELERINE KARSI YURUTULEN VE HIRISTIYANLIK ADINA YAPILDIGI IDDIA EDILEN YUZYILLAR SUREN HACLI SEFERLERINI INCIL'E AYKIRI DIYE BOYKOT ETTI, YURUYUS YAPTI - SIMDIKI SAVAS KARSITLARININ EYLEMLERININ OZU SOL ICERIKLI SAKIN ONLARI SAHIPLENMEYIN...:) !- YANI INSALLAH DUNYADA 1-2 MILYON -SIZIN DEYIMINIZLE - HAKIKI HIRISTIYAN VARDIR VE BUNU ISPAT EDERSINIZ! ...SELAMLAR

                                                                   JESUS'TAN

Öncelikle merhabalar öncelikle sitenizi hep takip ediyorum fakat çok iftira atıyor ve yalan söylüyorsunuz şerefi olan bir insanın bunları söyleyeceğine ben şahsen inanmıyorum...ONCELIKLE BIZI BEDAVADAN ` SEREFSIZ ` YAPTINIZ YA HELAL OLSUN!amacınız nedir ve biz isa mesih imanlılarından ne istiyorsunuz? BIZ BIR SEY ISTEMIZYORUZ YETER KI ONLAR BIZI BIRAKSINLAR...YERALTI VE USTU ZENGINLIKLERIMIZI SOMURMEDE MISYONERLER -TARIHTE OLDUGU GIBI- ÖNCÜ KUVVET OLMASINLAR. DINIMIZE VE PEYGAMBERIMIZE HAKARET ETMESINLER. OSMANLIDA HANGI ISEVIYE BASKI YAPILDI KI... AKSINE ISTANBULA GIREN KATOLIKLER ORADA KATLIAM YAPARKEN MUSLUMANLAR, FATIH MEHMET ILE GIRERKEN HERKESI CAN, MAL, DUSUNCEDE SERBEST BIRAKMISTIR İSEVİLERİ! bize haçlı seferlerini sanki onlar düzenlemiyorlarmış gibi şeyler söylüyorsunuz biz haçlı seferlerine karşıyız zaten bunu iman eden bir insan ve insanlar topluluğu asla yapmaz..   NASIL KARSI OLMAK KI ADI BILE ` HAC` LI SEFERI. YAPMAYIN...SU AN IRAKTAKI KATLIAMI ONLEMEK ICIN KILISE KUCUK BIR ADIM BILE OLSA ATTI MI. YA NAZIYE DESTEK VEREN PAPALIK NE OLACAK. TARIH SOYLEM ILE EYLEMIN TAM ZITTI ILE DOLU SIZIN ACINIZDAN...HAA BELKİ MÜSLÜMANLAR KILIK DEĞİŞTİRİP KATLİAM YAPIYODUR DİNDAŞLARINA...VEYA UZAYDAN GELMİŞLERDİR, ...! sizin cihad anlayışınızda onları gördüğünüz yerde öldürün demiyormu ve geçmişte bunları yapmışlar...  YAPMAMISLAR  ARKADASIM..ASLA ...ONLARI GORDUGUNUZ YERDE OLDURUN AYETI DE ANLASMAYI BOZANLARLA ALAKALI ..SITEMIZDE DEFALARCA CEVABI VAR. KISACA IKI DEVLET ARASINDAKI BARIS ANLASMASINI BOZAN CEZASINI CEKER.HEM DE ANLASMA SARTLARI NEYI GEREKTIRIYORSA ONU.CEZA DA O IDI! SAVAS HUKUKUNU BILMIYOR MUSUNUZ... AMA UNUTMAYIN ISLAM BARIS DINIDIR. SAVAS HUKUKU SAVAS ZAMANI GECERLIDIR..NORMAL SARTLARDA NE ZAMAN ISEVILERE SALDIRI YAPILDI MUSLUMANLARCA?  AMA TARIH SAHIT HACLI SEFERLERINDEN BOSNAYA VE IRAKA, AFGANİSTAN'A... SALDIRAN TARAF HEP ISEVI ..KANI AKAN ISE HEP MUSLUMAN!!! size gerçekten acıyorum çünkü siz gerçeği bilmiyorsunuz.   YUKARIDAKILERI DUSUNUN VE BIR DE SIZ KENDINIZE VE TARIHINIZE BAKIP BIR DAHA ACIMA HISSINIZ GÖZDEN GEÇİRİN AMA KENDI DINDASLARINIZA YÖNELİK OLARAK .GERCEK ISE NE YAZIK KI SIZIN BILDIKLERINIZIN COK TERSINE BIR SEYIR CIZIYOR TARIHTE.. ve zavallı insanlarsınız   MUFTERI-SEFERSIZDEN SONRA  SIMDIDE ZAVALLI...CUMLELERIMI  SIZIN KADAR AGIR ITHAMLARLA DONATMAYACAGIM AMA  BENCE ASIL ZAVALLI GERCEGI TERSINDEN OKUYANLARDIR..! rabbe dua ediyorum ve diyorumki Baba onları affet ne yaptıklarını bilmiyorlar...Evet ne yaptıklarınızı bilmiyorsunuz burda misyonerlik yapan isa mesih sevgisini insanlara yayan kişilere iftiralar atıyorsunuz BABA KISMINI AT, AYNI DUAYI HZ RESUL, MUSRIKLER ICIN YAPMISTI, NEYSE, MISYONERLIGI HIC BILMIYORSUNUZ..BASTA PROTESTAN BIR COK MISYONERLERLE YILLARDIR ILISKI-IRTIBAT HALINDEYIM...ARALARINDAKI BIR IKI ISTISNA DISINDAKILER SADECE CAMUR ATIYOR VE BASKA ULKELERIN ISTIHBARATI ILE IRTIBATLI CALISIYOR..acaba gece yastığınızı başınıza koyduğunuz zaman vicdanınızla beraber rahatça uyuyabiliyormusunuz eğer vicdanlıysanız sizi rahatsız eder..eğerr yoksa sizin hiç umrunuzda değildir bu olay...  VICDAN...AAAAHHH AH...SIZ BOSNA-IRAK-SIMDI DE SOMALI CECENYA AFGANISTAN MORO ...LISTE UZUYOR ..ORADAKI MUSLAUMANLARIN CESETLERINI HIC GORDUNUZ MU...ONLARI KIM OLDURDU...BEN BAZEN UYUYAMIYORUM AMA SEBEBI KENDI VICDANIM DEGIL HAMDOLSUN, ISEVILERIN VICDANSIZLIKLARININ BELGELERI VE GORUNTULERI...LISTEYI BI ACSAM AGZINIZ ACIK KALIR...FRANSANIN CEZAYIR KATLIAMI- AVRUPANIN ORTASINDA KI BOSNA KATLIAMI..SIMDI IRAKTAKI BATININ MUSLUMANLARI  BOLME OYUNLARI VE BIR SII BIR SUNNI CAMISINI BOMBALAYIP BIRBIRLERINE SALDIRTMA PLANLARI BU ARADA DEMOKRASI = PETROL OYUNLARI, HELE TARİHTEKİ KATLIAMLAR...AAAH AH...UYKU ..VICDAN..!!! BI DE BIZDE VICDAN ARIYORSUNUZ..ALACAGINIZ DAHA COK YOL VAR SIZIN! peki avrupada cemaatlerde kadrolaşarak çoluk çocuğun beyninide yıkayarak islam dininide yayanlara neden birşey demiyorsunuz ses çıkarmıyorsunuz İşinize gelmiyor öyle dimi siz dininizi yayın heryerde örgütlenin almanyada belçikada fransada ama türkiyedeki misyoner kardeşlerimiz dursun...AVRUPADAKI O KADAR IFTIRA KAMPANYASINA ..BASKIYA RAGMEN  HALA INSANLAR ISLAMA YONELIYORSA ASLINDA DUSUNMESI GEREKEN BENCE SIZSINIZ..HEM UNUTMAYIN MUSLUMAN TEBLIGCILERIN ARKASINDA HEM MEDYA HEM PARA DESTEGI YOKKEN SIZIN ARKANIZDA BUNLAR VAR VE ARTI SIZ ISLAMA VE PEYGAMBERINE IFTIRA EDIYORSUNUZ. AYRICA ÜLKELER BOMBALAYAN UCAKLARIMIZ DA YOK! HALBUKI BIZ SIZIN TANRINIZI (!) EN AZINDAN PEYGAMBERIMIZ OLARAK  KABUL EDIP ONU SAYGI ILE ANIYORUZ..YA SIZ...BIZIM RESULUMUZE ATILAN IFTIRALAR..KARIKATURLER NE...BIZIM SIZE GOSTERDIGIMIZ SAYGININ YARISINI BILE ISTEMIYORUZ SIZDEN...SIZ BIZI RAHAT BIRAKIN YETER...neden dursun arkadaşlar size birşeymi oluyor rahatsızlık duyduğunuz şey nedir söylermisiniz bana?? NE INSANLIGA NE DINE UYGUN OLMAYAN  BIR NEDEN SIZE : DAHA BUGUN ULUSAL BIR KANALDA IZLEDIM. KIMSE YOK MU DERNEGI KENYA'YA YARDIMA GIDIYOR VE ANLATIYORLAR ORADAN:  ULKEDE TEK EMAR MAKINESI VAR VE 5-6 YIL SONRAYA GUN VERILIYOR ...AMA YARDIMSEVER (!) HEMŞİRE YOL GOSTERIYOR..." EGER 6 AY SONRASINA GUN ISTERSEN AILENDEN 3 KIŞIYI HRISTIYAN YAP" GEL...DAHA  GÖLCÜK DEPREMINDE MISYONERLERIN INCIL ARASI DOLAR FAALIYETLERINI UNUTMADIK...BU KADARCIK ORNEK YETER MI BILMIYORUM : KISACA INSANLARIN EN MUSKIL ANLARINDAN FAYDALANARAK , HATTA AMERIKANIN  ISGALI VEYA AFRIKANIN SOMURULMESINDE OLDUGU GIBI ZORLAYARAK ..VS  INSANLARIN ISEVILIGE SOKULMASINA KARSIYIZ BİZ. HALBUKI ISLAM DA ZORLAYARAK MUSLUMAN YAPMAK BIZZAT KURAN TARAFINDAN YASAKLANMISTIR.HELE YALAN, İFTİRA ASLA! NASIL ATALIM, ONLAR DA BIZIM PEYGAMBERIMIZ! YOKSA BALKANLARDA ISEVI MI KALIRDI GUNUMUZDE. OSMANLI BICER BELLI YASIN USTUNDEKILERI, GERI KALANLAR 50 SENEDE MUSLUMAN OLURDU. HEM SOYLER MISINIZ NE IFTIRA ATIYORUZ SIZE : KILISEDEKI SKANDALLAR GAZETELERDEN DERLENME..INCILDEKI CELISKILER BIZZAT  KITAPINIZDAN, PEYGAMBERI ILAH YAPAN DA BIZZAT SIZSINIZ...KILISELERI PUT ILE DOLDURAN DA BIZ DEGILIZ...PAPALIK KURUMUN YAPTIKLARI ISE CABASI... AMA BU BIZIM ICIN ONEMLI DEGIL..ISTER PUTA TAPIN  ISTER INEGE. BIZ SAYGI DUYARIZ. AMA BUNLARIN USTUNE GELIPTE  DINIME, RESULUME SALDIRIR,  ULKEMI SOMURUNUN  ISTIHBARATÇILIĞINI YAPARSANIZ- KI MISYONERLIK BUDUR ISTE!, BILMIYORSANIZ  OGRENIN- O ZAMAN  ORTADA SAYIGI DIYE BIR SEY KALMAZ. SAYGI KARSILIKLIDIR VE BIZDEKINI SIZ TUKETENE DEK VARDIR! peki neden böyle yapıyorsunuz ben sizin gibilerin arasında da bulundum...cemaatlerin arasında da oldum ama islam dininide araştırınca iyice pek birşey göremedim   HADI BEA! INANALIM MI? BIR IKI SOHBET LAFLASMA, BIR IKI ISLAM DININE SALDIRAN KITAP OKUMA ILE MI YAPTINIZ  BU ARASTIRMAYI ACABA.PEKI BEN TERSINE SIZINLE IRTIBATLI, ARTI BIR COK ISEVI KITAP, SİTE...OKU-INCILE...HALA NIYE ISEVI OLAMADIK O ZAMAN. AMA DOOORU, SORUN BIZDE...! KAN, SÖMÜRÜ, SALDIRI İLE PEK ARAMIZ YOK İŞTE KUTSAL RUH KAHRETSIN !  peki ben size şunu söylüyorum inanan insanları neden bu sitenizde karalayarak zan altında bırakıyorsunuz yaptığınız birkere insanlığa sığmaz...   INSANLIGI SIZ KENDI DINDASLARINIZA OGRETIN LUTFEN..BIR DAMLA KAN BIR DAMLA PETROL FORMULUNU DUNYADA UYGULAYANLARA ..sizin yaptıklarınızdan ötürü gerçekten çok üzüntü duyuyorum  BENDE SIZINKILERIN YAPTIKLARINDAN! SALDIRAN, SÖMÜREN SİZSİNİZ, Bİ DE ÜSTÜNE ÜZÜLÜYORSUNUZ, YOKSA MAYMUN YERİNE DARWİN TİMSAHTAN MI GELDİK DESE İDİ, NE...!? dininizi istediğiniz şekilde övün ama  inananlara lütfen çamur atmayın lütfen...allah'tan korkuyorsanız eğer imanımıza saldırmayın... INANANLARA SAYGIMIZ SONSUZ ,HATTA INANCIMIZ GEREĞİ! BIZ,  BIZE SALDIRANLARA KARSIYIZ WESSELAM...  DIKKAT NE SIZE SEFERSIZ NE DE BASKA BIR SEY DEDIK..FARK İŞTE...!

                                                                         JESUS'TAN 2
:)) öncelikle yeniden merhabalar bayadır sizlere mesaj yazmıyor ve sizlerle karşılıklı olarak tartışmıyordum amacım olumsuz yönde bir tartışma değil olumlu yönde bir tartışmadır.islamicevaplar sitenizde hristiyanlara çağrı başlığı altında birşeyler yazmışsınız..  BU  SITE BIZE AIT DIIL AMA SAHIBINI SEVERIZ...:)) hz muhammedin son peygamber olduğunu ve isa mesihe kardeşim diyen peygamberinizi reddettiğimizi belirtmişsiniz.. ve ben şunu anlayamıyorum tanrının sözleri nasıl olurda tevrat zebur ve incilde değişiyorda kurana gelince neden değişmiyor..:)??  E KARDESIM BENIM :) TEVRATI DA INCILI DE YAZANLARIN ADLARI BELLI IKEN  ..AYRICA K. MUKADDESIN TANRI SOZU OLMADIGINI KENDI  KITAPLARINIZ BILE YAZARKEN BU CUMLE OLDU MU YANI ...:))) ( Pr.Dr. Richard Friedman'a göre, Tevrat'ı peygamber Yermiah ve havarisi Baruh ben-neriya yazmıştır. ( Yahudi yayın organı Şalom Gazetesi :13 Mayıs 1987).  Ayrıca ,Tevratı yazdığı söylenen Hz. Musa'nın, yine Tevrat'ta öldüğü ve gömüldüğü yerlerden bahsedilmesi (Tesniye:34/6 ) Tevrat'ın daha sonra yazıldığının kanıtlarındandır ."İncil'i Allah indirmemiş, hatta onu değişik peygamberlere tek tek yazdırılmamıştır. ( Kur'an ve kutsal kitap, John Gılchrıst)  E ŞİMDİ NE DİİCNİZ BAKALIM :) )  bu da ayrı bir muallak sorusu..eğer bu 3 kitap tahrif olmuşsa kuran da tahrif olmuştur..   NE MANTIK AMA...NIYE OLSUN KI ...:)  ya da sizin anlayışınıza göre tanrı kendi sözlerini koruyamaz ama kurana gelince uykudan uyanır ve sözünü korur..  TANRI ILE ILGILI UYUMAK AYETLERI INCIL, TEVRATTA VAR. KURAN DA YOK BU BIR...IKINCISI YUKARIDAKI KONULAR ICIN KISA CEVAPLARA ULASMAK AMACI ILE : K. MUKADDES ADLI YAZIMIZA BI BAKINIZ!  Bu anlam bu yolla çıkmış oluyor..  YOOO OLMUYO... "ONU BEN KORUYACAGIM  MESAJI SADECE KURANDA VAR" ,  O  KADAR :))  İslamda olup hristiyanlıkta olmayan öyle önemli birşey söyleyinki islam inancına iman edelim ama yokki..  EMIN MISIN..AL SANA "TEK TANRI INANCI"...SONRA  SIZIN KITAPLARINIZDAKI O  PEYGAMBERLERE AIT O  KORKUNC  ITHAMLAR NE OYLE..YOK KIZI ILE YATAR, YOK ICKI ICER YOK,  GELINI ILE YATAR..YA  O  OLDUR, YAK, YIK AYETLERINIZ. YA  O  DUDAK, KALCALI MEZMURLAR...DAHA ISTER MISIN...  BAK: " BIZ, BU PEYGAMBERLER BUNLARI YAPTI DESEK KENDI DINIMZIDEN CIKARIZ!!!" DUSUNEBILIYOR MUSUN ...SIZIN  PEYGAMBERLERINIZE - VE BIZIM DE PEYGAMBERLERIMIZE- REVA GORDUGUNUZ O  ITHAMLARI BIZ KABUL ETSEK BİZ KENDİ DİNİMİZDEN CIKIYORUZ..AMA SIZ KENDI ONDER INSANLARINIZIN - PEYGAMBERLERINIZIN BUNU YAPTIGINI KABUL EDIYORSUNUZ . BOSUNA DIIL TOPLUMUNUZ ENSEST VE SAPIK DOLU! HA SU YOK KURAN'DA: 333 ÇELİŞKİ ..:)))  Sizin anlayışınıza göre bir insan ancak öldükten sonra nereye gidebileceğini ve sevaplarının günahlarından daha ağır geldikten sonra cennete belki gidebileceğini biliyor...fakat bir isa mesih imanlısı isaya iman ettikten ve onu kurtarıcısı olarak görüp kurallarına uyduktan sonra cennete gideceğini inanıyor ve iman ediyor EEE NE FARK VAR SIMDI..BIZDE DE INANIYOR VE UYGULUYORUZ  SONRA YARATICIYA TESLIM OLUYORUZ ...SIZ DE ...O ARADA SIKISTIRDIGIN " BELKI" CUMLESINI FARKETMEDIK ZANNETME !! :))))  işte ikisi arasındaki en önemli fark peki siz buna nasıl bir bahane ya da yanıt bulacaksınız..esen kalın  NASI BAHANELERIMIZ SENI IKNA ETTI MI ...BAYY  SAYIN ISEVI KARDESIM :)

                                                                         JESUS'TAN 3
arkadaşlar sizler stand up'çı olmalısınız:)) gerçekten çok komik ifadeler de bulunuyorsunuz öncelikle tevratın yazarı musa peygamberdir .öldüğü yeri ise kendi katiplerden biri yazmış olabilir..ya da kardeşi kutsal kitapta kesin birşey diyemiyoruz ama musa olduğu söyleniyor ölümü hariç tabiki şimdi:)) asıl meseleye gelelim..sizin vahiy kavramınız çok ilginç galiba..tanrının ruhu peygamberlere ilham olarak bu kitaplar yazıldı ve günümüze kadar geldi acaba sizin kuranınızda ki vahiy kavramı çokmu metafizik ötesi birşey(!)acaba..örneğin muhammeddin vahiy katipleri yokmuydu vardı..sizin vahiy kavramınıza bizim vahiy kavramımız uymadığı için bunları gerçekdışı ilan ediyorsunuz örneğin incilin yazarları matta markos luka ve yuhanna diyelim evet bu kitapları onlar yazmışlardır ama tanrının kutsal ruhu onlara da ilham olmuştur bunun neresi saçma anlayamadım gitti:))
BENCE KOMIKLIK SIZIN MUSA HAKKINDA YAZDIKLARINIZDA. MUSEVI ADAM KENDI DIYOR, SU YAZDI, SIZ CELISKILI ACIKLAMA YAPMA GAYRETI ICINE DUSUYONUZ, NEYSE!...GELELIM DIGER KONUYA: CANIMIN ICI  SURASI SACMA: BENIM NEBIM DIREK AYETI ALIR EZBERLERDI...HER YIL VAHIY MELEGINDEN EZBER DINLERDI..SIZINKI ISE PEYGAMBER OLDUKTEN SONRA YAZILIYOR VE HER DORT YAZARIMIZDA - Kİ PEYGAMBER DEGIL ONLAR-  CELISKILI YAZILARLA BUNLARI KITAPLARA GECIRMIS..ACABA DIYOM DORDUNE DE FARKLI MELEKLER MI AYET INDIRMIS VEYA SIZIN ILAHI KITABINIZDA YAZDIGI GIBI - PEYGAMBERLER  DE KAFA CEKIYOR VEYA TANRI SARHOSUN UYANMASI GIBI UYANIYOR YA K. MUKADDESTE ...!:)) - MELEKLER KAFAYI CEKIP MI GITMISLER MATTAYA ..FALAN...HI  NE DERSINIZ :)
 ama sizi gerçekten anlayamadığım kadar seviyorum merak etmeyin:) BENIMDE KANIM SANA ISINDI BE JESUS ...EMIN OL :))  kalçalı dudaklı mezmurlardan bahsetmişsiniz ilk gören insanlar hemen onu kötüye yorumluyor...yahudiler tanrıyla halkı arasında hristiyanlar ise isa ile bütün imanlılar arasındaki yakın bağdan bahsediliyor kitapta herhangi bir erotiklik içeren ayet yoktur..ama içi fesat olan öyle de düşünebilir:))) Memeleri tomurcuklanmış .hurilerle eşleştiririz diyen sizin kendi kitabınız ben burda sizin gibimi düşüneyim o zaman önce kendinize bir bakın eleştirin ondan sonra geçin karşımıza bizi eleştirin..:)))   BIZDE BIR AYET O DA - SITEMIZDE ACIKLADIK- AHIRETTE CENNETTEN BAHSEDER VE GILMAN GIBI HURI GIBI ..CENNETTEKI, DUNYA ILE KIYASLANAMAYACAK BIR MAHIYETTE YARATILAN, HURI, GILMAN,CENNET NIMETLERI VE  OZEL MEKANLARLA ALAKALI O   " TEK " AYET. AMA MAAAASALLAH ..MUKADDES KITAP TA BOL BOL ENSEST, SAPIK PEYGAMBER VE YORUMLAR- AYET DIYEMIZCEM - VAR..!  gelelim peygamberlere gelen ithamlara peygamberler sadece birer elçidir babasıyla yatan kızlardan bahsetmişsiniz fakat o kızların doğurdukları çocuklar lanetleniyor ve ölüyorlar .bunu biliyormuydunuz...  SEN YEDIN MI SIMDI BUNU. YAAA HU ..." ORNEK " INSAN BOYLE YAPTIKTAN SONRA ...GERISININ NE ONEMI VAR...! HEM  DOGAN COCUKLARIN NE GUNAHI VAR..ONLAR MASUM DIIL MI ..NIYE LANETLENIYORLAR KI. HEM BI TANE OLAY YOK KI BISSURU VE CESITTE VAR...ayrıca peygamberllerde birer insan olduğu için onlar da günah işleyebiliyor sizin anlayışınız gibi peygamberler .günahsız değil.. GUNAH VAR GUNAH VAR. ESRARKES SAPIK BI ADAMDAN FARKSIZ NEBIYI BEN NEEDIM..KIME ORNEK OLSUN..ONU ORNEK ALAN VEYA DEDIGINI YAPAN NEEETTSIN...! ASLINDA DOORU YANI...K. MUKADDESTEKI TANRI SANKI COK FARKLI DA...ISTIRAHAT EDEN, OFKELI, SARHOS GIBI UYANAN,... VS ..GONDERIDIGI, GOREVLENDIRDIGI NEBI DE ANCAK BU KADAR OLUR...!  örneğin davut kendi komutanının eşiyle yatıyor günah işliyor..ve karşılığında doğan çocuğu ölüyor..  HAYDAAA  ..YAWW SIZIN ILAHI KITAPTA TAKTI GUNAHSIZ BEBELERE...BI HATAYI BASKA BI HATA ILE TEMIZLEMEK DOOGRU MU ...KANI KANLA YIKAMAK...BIZDE  ANNE BABANIN GUNAHINI BEBELER CEKMEZ..ZATEN EN SONKI PAPA DA 2000 YILLIK GELENEGI BOZUP TAKTISSIZ OLEN BEBELERI SONUNDA CENNETE KABUL ETTI , ULU MANIDUYA SUKUR! bu da tanrının hoşnut olmadığı şey yani kutsal kitapta bunların verilmesi gayet doğal biz günahkar insanlara ibret olsun diye ders alınsın diye böyle şeyler yazılmıştır.. GUNAHKAR INSANA TEMIZ, IYI, GUZEL ORNEK GEREKIR..KENDILERINE BENZEYEN INSANA GEREK YOK KI ..AYNAYA BAKAR TAMAM....! HEM SONRA GUNAHKAR ADAM DEMEZ MI KI: BEN KIZMLA YATIM, NASI OLSA TANRI BEBEYI CEZALANDIRIYO , ...! ve bu olaylar gerçektir..  BENCE DIILDIR...TOVBEEE. NE DAVUD NE NUH...KIMSE! O IFTIRALARI BEN BIR MUSLUMAN OLARAK KABUL EDEMEM..KUSURA BAKMA..ISLAMDAN CIKAMAM YANI ...! vurdulu kırdılı ayetlerden bahsetmişsiniz:)))) sizi tebrik ediyorum..:) kuran ı kerimde hiç böyle şeyler yok değilmi:)) Onları gördüğünüz yerde öldürün diyen,yahudi ve hristiyanları dost edinmeyin diyen ,'Ey peygamber inananlari savasa tesvik et. Eger icinizden sabirli yirmi kisi bulunursa onlarin ikiyuzune galip gelir. Ve eger sizden yuzkisi olursa, kafirlerin binini yener. Cunku onlar hicbir seyden anlamaz guruhturlar.'diyen 'Onlarla savasin ki Allah, sizin ellerinizle onlari cezalandirsin; onlari rezil etsin; sizi onlara galip kilsin ve mumin toplumun kalplerini ferahlatsin.'diyen daha da söylimmi:)) ayetler varken bizemi öğretmeye kalkıyorsunuz vurdulu kırdılı ayetlerin olduğunu, arkadaşım bu biraz mantıksızca değilmi:))  YO, SAGOL ..KITABIMI  BI ISEVIDEN OGRENMEMEM GEREK YOK...AMA SEN DE IYI SECME ALMISSIN HA...:)) TUM YAZDIKLARINA CEVAP SITEMIZDE VAR AMA KISACA OZETLEYELIM: GORDUGUNUZ YERDE OLDURUN AYETI: ANLASMA HUKUMLERINI IBOZAN TOPLULUK ILE ILGILI. ANLASMA SARTLARINI BOZANLARIN CEZASI AYETTE TEKRAR ALTI CIZILEREK BELIRTILIYOR. YANI ANLASMAYI BOZAN TARAFIN KABULLENDIGI BIR HUKUM BU. DETAY SITEDE: TIKLA ... YAHUDILERI FALAN DOST EDINMEYIN : ITIKADI, INANC ANLAMINDA ..YOKSA ISPANYADA SIZIN DINDASLARINIZIN KITIR KITIR KESTIKLERI ENDULUS YAHUDILERINI KIM KURTARDI ..DI MI :)  DIGERLERI SALDIRIYA UGRAYINCA, SAVAS VAKTI DUSMAN USTUNUZE GELIRKEN RESUL MUCAHIDLERE NE DIYECEKTI ..OTURUN ASAGI MI. ISLAM BARIS DINIDIR - ISLAM BARIS DINIDIR VE  SAVAS HUKUKU  YAZILARINA MURACAAT - AMA SAVAS VAKTIDE IYI SAVASIRIZ HANI ...:))  ALLAH ZALIMLERLE SAVASI EMREDER. MERAK ETME BI GUCLENELIM SANA DA BIRI ZULMEDERSE DININE BAKMADAN SENI KURTARIRIZ! AMA ONCE IRAKA DEMOKRASI GETIREN, " OIL"  GOTUREN ABDLI EVANGELISTLERI BI KIŞKIŞLAMAK LAZIM TABII. SANA BI KUCUK ARASTIRMA ODEVI. OSNAMLININ BALKANLARI YONETMESI ILE ILGILI KAYNAKLARI BI ARASTIRSANA. BASKA DINLERLE HOSGORU NASI OLUR BI GORURSUN BELKIM...:)))) TEVRAT INCIL ÖLÜR DER SİZ YER, BITIRIR, SOMURURSUNUZ..AMA ISLAM ZULMU ORTADAN KALDIRMAK ICIN GONDERILMISTIR VE ONU ORTADAN KAZIYACAKTIR..O  ZULUM ISEVILERE YAPILSA BI...DUSUN ISTANBULUN FETHINI ...HACLI SEFERLERINDE KATOLIKLERIN ORTODOKSLARA YAPTIGI ILE FATIH SULTA MEHMET'İN YAPTIGINI BI KIYASLA... Ve kuranı allahın koruyacağına dair bişeyler söylemişsiniz buna küçük bir çocuk bile inanamaz çünkü 3 tane kitap geliyor ve 4.sü geldiğinde allah haşa o zaman akıllanıyor . KITAP ONUN ..INSAN ONUN..DILEDIGINI KORUR..HEMI DE ILK UC KITABIN ICERIGI, KORUNMA OLMADIGININ EN BUYUK DELILI. BOSUNA DEMIYO B. LEWIS: DUNYANIN EN TEHLIKELI BU KITABINI YASAKLAYIN DIYE- K .MUKADDES'İ KASTEDİYOR!- HEM UNUTMA...KURAN ILE INCIL ARASINDA ITIKADI FARK YOK... böyle demenizle ya da öyle göstermenizle allahı küçük duruma düşürüyorsunuz tabi farkında değilsiniz olsanız böyle birşey yapamazdınız...K. MUKADESI  TANRIYA IZAFE ETMEKTIR ASIL - HASA- TANRIYI KUCUK DURUMA DUSURMEK..AYRICA ALLAH KELIMESINI KUCUK HARFLE YAZAN DA SIZSINIZ! DEVAMINA NE HAAACET...! Ayrıca cevaplarınız beni hiç tatmin etmedi bunlar bahane olmayabilir fakat anlamadığınız için söylemiş olduğunuz birkaç sözden ibaret:))  HAYRET DI MI ..BENDE SIZIN CEVABI YAZINIZ HAKKINDA AYNI  DUSUNUYOM..NOLCEK SINCIK..:)))   OPTUM KARDESIM..BYYY
 

                                                                      SECRET'TAN
  "Hiristiyan bir Turk olarak sizi protesto ediyorum... SELAM GİZLİ DELİKANLI :)) SOYLER MISINIZ.INSANLARIN CEVAP HAKLARINI KULLANMALAR NE ZAMANDIR KINANACAK BIR  KUSUR HALINE GELDI? PEYGAMBERIME KADIN DUSKUNU, KITABIMA KAN DOKUCU KAYNAK, MUSLUMANA SEYTANIN ADAMI... DIYENLERE CEVAP VERMEYECEK MIYIM? UNUTMAYIN KI BU SITE  CEVAP " VERMEK " AMACI ILE YAZIMISTIR, SALDIRMAK AMACI ILE DEGIL! YANI ASIL KINANMASI GEREKENLER SALDIRAN TARAF OLAN SIZIN TARAF! KISACA MISYONERLERIN ISLAM'A YAPTIKLARI HAKSIZ SALDIRILARA BAKINIZ VE BIZI ANLAMAYA CALISINIZ. MESELA: KENDI KILISELERI PUT-HEYKEL ILE DOLU IKEN ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'un üst düzey yetkililerinden Korgeneral William Boykin: " MUSLUMANLARIN   TANRISI   PUT"   DIYEBILMISTIR. SOYLER MISINIZ. CAMILERDE BIRAKIN PUTU, RESIM BILE VAR MI. KILISELERIN HEYKEL-RESIM ILE DOLU OLUP, PUT ILE KIYASLANMASINA GIRMICEM. BIZI HAKSIZ OLMAKLA ITHAM EDIYORSANIZ BIRAZ DA " HIRSIZLARA " BAKINIZ. EGER  ORTADA BIR SUC VARSA BENCE ASIL SUCLU ONLAR!  BIZ DE , "GERCEK  SIZIN DEDIGINIZ GIBI DEGIL, GERCEK BU..."  DIYEREK  HRISTIYANLIKLA ILGILI SAYFALARIMIZI HAZIRLADIK...! YANİ ÖNCEDEN BÖYLE SAYFALAR AÇMAK AKLIMIZDAN GEÇMİYODU. WİLYIM SAGOLSUN...KISACA;  IFTIRA EDEN, SALDIRAN, CAMUR ATAN SIZINKILER. MUSADE EDIN DE BIZDE KENDIMIZI SAVUNALIM...SELAMLAR
NOT: GENERAL ZÜBBESİNE CEVABIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ


  NOT: TÜM MESAJLARI  BURADA YAYINLANMIYORUZ...!