Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle Sitemizin Tanıtımına Katkıda Bulunun Biz Kimiz ? İlkelerimiz
 MUHATAPLARIMIZ*  VE  SEVİYELERİ...

 

" Bizim inancımızda “Adalet mülkün temelidir”. Sizin o nefret ettiğiniz “Şeriat”, “hukuk” demektir; Meşruiyet’le aynı kökten gelir. “Gayrimeşru” dediğinizde “Şeriata uygun değil”, demiş olursunuz! Hem Şeriat düşmanlığı yapacak hem de Hukuk’u savunduğunuzu söyleyeceksiniz. Bu mümkün değil..."  ( Abdurrahman Dilipak, Yeni Akit, 09 Eylül 2017 )

 

 

                                                                     

        S: 472: BEDİÜ'Z-ZAMAN HZ.LERİNİN RADYO İLE İLGİLİ YORUMUNU VERİP  SONRA DA " BU ANLATIMA KARŞI ÇIKANLAR İRTİDAT , YANİ DİNDEN DÖNME SUÇU İLE YARGILANACAKTIR..." ( ...!) BUYURMAKTADIR... FIKIH - YORUM - ILE  KESİN NAS-AYETİ BİRBİRİNDEN AYIRAMAYAN BİR  ÖNYARGILI ...

 

      AŞAĞIDAKİ  HAKARETLERİ NORMALDE MUHATAP ALMAK SEVİYEMİZE YAKIŞMAZ AMA BİZE KARŞI OLANLARIN " DURUMUNU... "  GÖZLER ÖNÜNE SERMEK AMACIYLA YAZIYI YAYINLIYORUZ :

                           ŞERİATIN DEVLETE EGEMEN OLMASI HALİNDE YAŞAYACAKLARIMIZ (S: 473-474)

 • ŞERİATIN  EGEMEN OLDUĞU TOPLUMDA FİZİK, KİMYA,BİYOLOJİ  GİBİ BİLİMLER YASAKLANACAK, ŞİMDİ BUNA CEVAP VERMEYE DEĞER Mİ ...HAYIR,BU DALLAR ZATEN DİREK ALLAH'IN VARLIĞINI İSPAT EDEN BİLİMLER...OSMANLIDA MANTIK DERSİ BİLE OKUTULUYORDU...

 • İPEK GİYSİ GİYMEMİZ YASAKTIR , KADINLARA DEĞİL, Bİ DE LAYT  ERKEKLERE...

 • HERKESİN DİKKATİNİ ÇEKECEK ŞEKİLDE GİYİNMEK YASAKTIR, GİYİNMEKTEN KASIT DİKKAT ÇEKMEK Mİ , ADI ÜZERİNDE GİYİNMEK Mİ...NİYE İLLA " DİKKAT ÇEKMEK " , NEDEN VE KİMİN İÇİN...AMAÇ NE...NEREYE KADAR...!

 • MÜSLÜMAN BİR KADIN, ERKEKLERE ÖZGÜ GİYSİYİ , ÖRNEĞİN KOT PANTOLONU, GİYEMEZ ...İRAN'DAKİ KADIN  FOTOĞRAFLARINA DA MI RASTLAMADI...? DIŞARIDA KOT GİYEN KAÇ TESETTÜRLÜ KADIN VAR...BİRİNE DE Mİ RASTLAMADI...PANTALON, PARDÜSÜ ALTINA ETEKTEN DAHA UYGUNDUR ... AMA ERKEKSİ KADIN, KADINSI ERKEK İSTENİYOSA ONLAR BAŞKA KAPIYA

 • SOLAKLARIN İŞİ PEK ZORDUR, EVET ONLARIN SOL KOLLARINI KESECEGIZ...BÖYLECE SADECE SAĞ KOLLARI KALDIGI ICIN SORUN OLMAYACAKLAR...NIHA HA HAAA ... NE YANI BUNU DA MI MUHATAP ALIP CIDDI CEVAP VERELIM...SOLAK OLAN SOL ELLE YAZAR...ALLAH ALLAAAH !!!

 • AYAKTA GİYİNMEK YASAK OLACAKTIR, GÜLELİM BARİ ...

 • SARI VE KIRMIZI RENKLİ ELBİSELERİMİZİ GİYMEK YASAK OLACAKTIR, EVET ISLAMI SISTEM  GALATASARAY'A GICIK ...:D...YAWW YASAK İLE TAVSİYE ARASINDAKİ FARKI AYIRT ETMEKTE BAZILARI ZORLANABİLİYOR GALİBA...TAVSİYEYE UYMAYAN YASAĞI ÇİĞNEMİŞ OLMAZ... BENİM KIRMIZI ELBİSELERİM VAR! FETVA VARDIR HERKES UYMAK ZORUNDANDIR, TAKVA VARDIR İNSAN UYGULAMAKTA ÖZGÜRDÜR, DERİNLEMESİNE YAŞAYIŞTIR, DİLEYEN SEÇER.RENK SEÇİMİ DE TAKVAYA GİRER.

 • GERÇEK MÜSLÜMAN'A EĞLENCE YASAKTIR, HZ. RESUL EŞİ AİŞE ANNEMİZLE İLE KOŞU YARIŞINA GİRMİŞ, ÇALGI ÇALANLARI EŞİ OMUZUNA YASLANARAK İZLEMİŞTİ...DÜNYADA DURMADAN AĞLICAZ MI YAHU! AYDA MI YASIYO BU ADAM! 

 • ŞERİAT'A  GÖRE GÜLMEK YASAKTIR,AĞLADIKÇA AĞLAMAKTA BÜYÜK YARAR VARDIR,... :)EVET GÖZ SAĞLIĞINA YARARLI IMIŞ :)) YORUMLARI OKUDUKÇA BENDEN DE GÖZ YAŞI GELİYO AMA KATILA KATILA GÜLMEKTEN! DUNYADA OLANLARA BAKIP SORUMLULUK SAHİBİ,VURDUM DUYMAZ OLMAMAK AYRI ISLAMI SINIRLAR İÇİNDE  EĞLENMEK AYRI

 • ŞERİATA GÖRE TAVLA OYNAMAK TANRI'YI İNKARDIR,... WALLA CEVAP YAZMICAM. YUH !

 • İSLAM ŞERİATI FUTBOLU HOŞ GÖRMEMEKTEDİR, İRAN - SUUDİ FUTBOL TAKIMLARINI DUYMASA DA İNSAN , BİR ARAŞTIRIR.

 • UZAYA SINIRSIZ DEMEK YASAKTIR, TEK DOĞRU : SINIRSIZ- SONSUZ OLAN TEK ALLAH'TIR !

 • ERKEKLERİN MAYO İLE DENİZE GİRMELERİ  SAKINCALIDIR, AMAÇ DENİZE GİRMEKSE HAŞEMA VAR.YOK KILLI BACAK GÖSTERMEK VEYA SUTYEN VE DONLA- KİMİSİ ONA MAYO DİYOR- TEŞHİRCİLİKSE OLAYA DENİZİ KARIŞTIRMAYINIZ...!

 • HAMAMDA YIKANMAKTA SAKINCA VARDIR, TEMİZLİK İMANDANDIR, YETER Kİ AHLAKİ SINIRLAR İÇİNDE OLSUN...İSLAM HAMAM KÜLTÜRÜ DEĞİL AMA BATIDA HAMAM - SAUNALARIN İŞLEVİ GAZETELERE YANSIYOR...

 • AİLELER ÇOCUKLARINA HER İSTEDİĞİ İSMİ KOYAMAZLAR ( CENGİZ, OĞUZ ...GİBİ ) KÜRTÇE KOYMAYA YAZARIMIZ NE DER ACABA...? HAYIR, ANLAMI KÖTÜ OLMASIN , GÜZEL BİR ANLAMI OLSUN YETER. KÜRT-TURK-ARAPÇA.. FARKETMEZ!  ÖÇAL, VURAL, SAVAŞ..TUHAF KAÇIYO TABİİ..

 • BALDIZLA AYNI ODADA KALINMAZ," BALDIZ BALDAN TATLIDIR " LAFINI ŞERİATÇI KAFA ÜRETMEDİ TABİİ ...BİRAZDA GAZETE KARIŞTIRINCA OLAY TAMAM... ALDATMA,TACİZ..AMA ARAŞTIRMAK LAZIM TABİİ... BU HER YALNIZ KALAN AHLAKSIZLIK DÜŞÜNÜR DEMEK DEĞİL TABİİ AMA HER TRAFİK KURALINA UYMAYAN KAZA YAPMASA DA KAZA YAPANLAR TRAFİK KURALLARINI İHLAL EDENLER, SINIRI AŞANLARDIR...! KURALLARA UYACAKSIN KARRRDEŞİM :)

 • ERKEĞİN ERKEKLE, KADININ KADINLA KUCAKLAŞIP, ÖPÜŞMESİDİR YASAKTIR, MÜSLÜMANDAN DAHA ÇOK KARŞILAŞINCA KUCAKLAŞAN VAR MI...? AMA KUCAKLAŞMA-ÖPÜŞMEDEN KASIT DEVAMI GELSİN ANLAMI İSE O TABİİ Kİ YASAKTIR!

 • " GÜZELE BAKMAK SEVAP " DEĞİL  GÜNAHTIR, SEVAP MI İDİ YOKSA... PEKİ O BAKILAN YA YAZARIN EŞİ-KIZI OLURSA ...YA  DAHA ÇOK SEVAP (!) KAZANILMAK ARZUSU HAKİM OLURSA...! AYYY DELİRCEM YAWWW , HAFAKANLAR BASTI !

 • KADININ ÇALIŞMASI KIYAMET ALAMETİDİR, AKSİNE BAZI İŞ KOLLARINDA ÇALIŞMASI ZORUNLUDUR : HEMŞİRE, ÖĞRETMEN, AVUKAT, DOKTOR... VS. AMA İSLAM TABİİ Kİ EVİN EKONOMİSİ GİBİ AĞIR BİR YÜKÜ ÖNCELİKLE ERKEĞİN OMUZLARINA VERMİŞTİR...!

 • DOKTOR BİLE OLSA ERKEĞİN KADINA DOKUNMASI YASAKTIR, İZİN VAR, YASAK OLAN TACİZ !

 • KEYİF VEREN İÇKİ İÇENLER KIRBAÇLANACAKTIR... KEYİF VEREN HELAL İÇKİ NEYİNE YETMİYOR, İLLA SARHOŞ OLUP EŞİNİ DÖVEN, KAZA YAPANLARIN SAFINDA OLMAK İÇİN BU ÇABA NİYE...YAZARIN OĞLUNU BİR SARHOŞ EZSE, KIZINI SARHOŞ KOCASI DÖVSE... NE YAPARDI ACABA...?

 • YENİLİKÇİYİ -BİDATÇİYİ - KORUYAN KİŞİ HAPSEDİLİR, YENİLİKTEN KASIT: FİTNE, TOPLUMUN  GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDECEK VE SUÇLUYA YARDIM VE YATAKLIK EDECEK FAALİYETLER İSE TABİİ Kİ CEZASI VARDIR.... HANGİ ANAYASA DA YOKTUR KI...? AMA  İSLAMİ SINIRLAR İÇİNE , GENEL MENFAATLERE UYGUN HİÇ BİR YORUM, YENİLİK YASAK KABUL EDİLMEZ, AKSİNE BU YOLDA YAPILAN YORUMLAR YANLIŞ BİLE OLSA ONUNDA SEVAP KAZANDIĞI KABUL EDİLİR...HALA BİTMEDİ Mİ ...?

 • GÖK GÜRÜLTÜSÜNE MELEKLERİN KAMÇILARININ SEBEP OLDUĞU ANLATILACAKTIR, PUHAHA MUHAHA VE HAHAHA.

 • ERKEKLE  ERKEK, KADINLA KADIN AYNI ÖRTÜNÜN İÇİNE GİRİP YATAMAYACAKTIR, BELLİ SINIRLAR İÇİNDE , ZORUNLU İSE OLUR. AMA İMKAN VARSA NEDEN KADIN VE ERKEK HEM DE AYNI ÖRTÜNÜN ALTINA GİRSİN Kİ ...PETADOGLAR BİLE ÇOCUKLARIN ODA VEYA YATAK AYIRMAYI TAVSİYE EDERKEN ....! TABİİ AMAÇ BAĞCIYI DÖVMEK OLUNCA OLUYO BÖYLE FİKİRLER... ERKEKLE ERKEK "GEREKSIZSE" NEDEN AYNI ÖRTÜNÜN ALTINA GİRSİN Kİ..NEYSE..

 • ŞERİATA GÖRE KADINLAR BUYRUK VERMEYE YETKİLİ OLAMAZLAR, BAKAN, VALİ... OLUR. AMA EN ÜST MAKAM: C.BAŞKANLIĞI, BAŞBAKANLIK... OLMAZ. ONLAR AĞIR SORUMLULUK GEREKTİRİR ...SAVAŞ, İDAM...KADIN BÜNYESİNİ DÜŞÜNEN İSLAM BU KATI KURALLARIN HAKİM OLDUĞU  DÜNYAYA KADINLARI KORUMAK AMACIYLA ONLARI SOKMAMIŞTIR! MESELA HZ ÖMER ZABITA BAŞKANINI BIR KADINDAN YAPMIŞTI, HZ AISE ORDU KOMUTANI IDI...VS .YANI BU DA BUYUK BI BALON.

 • ŞERİATA MUHALEFETİ KAFİRLİK SAYAR, MUHALEFETİN CEZASI ÖLÜMDÜR,MUHALEFET ALLAH'A KARŞI  KOYMAKTIR...SULTAN  MUHALEFETE GÖZ YUMARSA KENDİSİNE VERİLEN TANRISAL KAYNAKLI GÖREVİNİ İHMAL ETMİŞ OLUR. FIKIH ALİMLERİ ,MEZHEPLER, İCTİHAT FARKLILIKLARINI YAZAR HİÇ  GÖRMEMİŞ... :( AMA DİREK ŞERİATA MUHALİFLİK TABİİ Kİ KÜFÜRDÜR. AMA İÇTİHADI, FIKHI, YORUMU İNKAR DEGİLDİR! BİRİ ALLAH'IN  KANUNU -ŞERİAT-  DİĞERİ KİŞİSEL YORUM- FIKIH-

 • ŞERİATTA KADINLA ERKEK EŞİT DEĞİLDİR, KLASIK SALLAMASYON KONUSU İSLAM'DA KADIN HAKLARI, İBRETLİK HABERLER KONULARINA MÜRACAAT

 • ŞERİATA DAYALI TOPLUMDA MÜSLÜMAN OLANLA MÜSLÜMAN OLMAYAN EŞİT DEĞİLDİR,KAFİRİN " CAN-MAL-NAMUS-AKIL VE DİN EMNİYETİ "VAR... ONA SAYGI DUYARIM, ONU ZORLAMAM  HİÇ BİR ŞEYE...KANUNLAR ÖNÜNDE ONUNDA HAK VE SINIRLARI BELLİDİR BENİMDE...AMA BENİM İNANDIĞIMA O İNANMIYOR... BEN NASIL ONUNLA AYNI OLURUM...! ER İLE SUBAY EŞİT Mİ ASKERLİKTE...BOŞ VERİN ASTSUBAY EŞİT Mİ SUBAYLA...!MESELA BEN HIRİSTİYANLARIN PEYGAMBERİNE DE İNANIYORUM AMA ONLAR BENİMKİNE SALDIRIYOR.. ÜSTÜN KİM OLUYOR ŞİMDİ ..! HÜMANİZM KONUSUNA MÜRACAT.

 • ŞERİATIN EGEMEN OLDUĞU TOPLUMLARDA İNSANLAR HÜR VE KÖLE OLARAK AYRILMIŞTIR, KÖLE: ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN İŞÇİ, FAHİŞE,MANKEN (!) LER DE DAHİL Mİ...KÖLELİK  ADLI  DOSYAMIZA MÜRACAAT

 • ŞERİAT HALKIN DEVLET YÖNETİMİNE KATILMASINI  HOŞ GÖRMEZ, PADİŞAHLIK İLE KARIŞTIRMA... İLK HALİFELERİN SEÇİMİNİ Bİ İNCELE...İSLAM VE HÜMANİZM DOSYASINA MÜRACAAT.

 • ŞERİATTA ÜSTÜN GÜÇ MAHKEME DEĞİL HALİFEDİR...FATİH  ERMENİ BİR HIRİSTIYANA YANLIŞ  HÜKÜM UYGULADIĞI İÇİN ELİNİN KESİLMESİNE ŞEYHÜLİSLAM HÜKÜM VERİR...KİMİ KANDIRIYO BU YAZARDA (...) BU ADALETİ SADECE İSLAM ŞERİATI SAĞLAR.YOKSA GÜNÜMÜZDE OLDUĞU GİBİ " ZENGİN- MAKAM SAHİBİ ÜST RÜTBELİ ..." DAİMA HAKLI ÇIKAR! NE DEMİŞ HZ. RESUL: " KIZIM  FATIMA BİLE OLSA ONA O CEZAYI VERİRİM...!"  ZENGİN BİR KIZIN CEZALANDIRILMAMASINI İSTEYENLERE CEVABIDIR BU ÖNDERİMİZİN !   ŞERİTTA EN ÜSTTE ALLAH (CC) VARDIR.SONRA KUL OLAN İNSANLAR GELİR. ŞERİATA GÖRE İNSANLAR TARAĞIN DİŞLERİ GİBİ EŞİTTİR. ÜSTÜNLÜK PARA, MAKAM, MEVKİ, HALİFE OLMADA DEĞİL, TAKVA- ALLAHIN KURALLARINA UYAN- DADIR. İSLAM' DA "HAK" EN ÜSTÜN KAVRAMDIR. HAMAL BİLE OLSA HAKLI OLAN HALİFENİN KARŞISINDA DAHA ÜSTÜNDÜR...HELE BİR DE BU KURALLARIN AHİRET, MELEK, ALLAH İNANCI İLE BİRLEŞTİĞİ BİR SİSTEMİ DÜŞÜNÜN.HER YERDE HER İNSANI HEM ALLAH, HEM MELEKLER GÖRMEKTEDİR, KİMSE GÖRMESE BİLE AHİRETTE HESAP BİLİNCİ İNSANI OTOKONTROLE YÖNLENDİRMEKTEDİR, NEREDE POLİS DEVLETİ NEREDE BİLİNÇLİ MÜSLÜMANLARIN DEVLETİ !.. KONUŞTURMA BENİ...BİLMEYEN OKUSUN LÜTFEN,  Bİ ZAHMET !

         DOGMA LAFI KİTAPTA BOLCA GEÇİYOR... MESELA " ŞAPKA GİYMEMENİN"  CEZA ARTIRILDI...GİYEN VAR MI...PAŞA-HACI-BEY ...DEMEK YASAK KANUNEN...- BİLMEYEN BİLSİN !- NİYE KALDIRILMIYOR...!DEVLET HACCA GÖNDERİP VERGİSİNİ ALIYOR Bİ DE... ANAYASANIN İLK ÜÇ MADDESİ NEDEN DEĞİŞTİRİLEMEZ...HATTA DEĞİŞTİRİLMESİ DAHİ TEKLİF EDİLEMEZ... ( MADDE :4) ....KİM DOGMA İNANÇLI..HAAA ! DEKİ SENDE DE VAR BENDE DE AYVALLAH.AMA BANA DOGMACI SEN DARWINI SAVUN HALA OL BILIMCI ..HADI CANIM !!!
      
* YAZAR KİM Mİ...?GÜYA " ATATÜRKÇÜ OLANLARIN BİLMESİ GEREKENLERİ " ANLATTIĞI BİR ESER.YAZARIMIZ ÜST SIRALARDA BİR RÜTBELİ EMEKLİSİ ... !

 

 

                       Cumhuriyet yazarI  H. Çetinkaya'nIn, İlhan Selçuk'la hastane odasında yaptIĞI sohbet'ten
   “Anadolu halkı Atatürk’ü sever... İster Sünni olsun, ister Alevi... Şeriatçı Atatürk’ü sevmez. Mustafa Kemal’e düşmandır. BİZ MUSTAFA KEMAL DÜŞMANI DEĞİL, ONU BİZE DÜŞMAN GÖSTERENLERİN DÜŞMANIYIZ. "KEMANLİZM" ADI ALTINDA İNÖNÜ TARAFINDAN UYDURULAN, ATATÜRK'ÇÜ GÖZÜKÜP, ATATÜRK'TEN GEÇİNME GAYRETİNDE OLUP, BUNA KARŞI ÇIKANLARI ATATÜRK DÜŞMANI İLAN EDİP, BAŞINDAN AYRILMAK İSTEMEDİKLERİ VURGUN-RÜŞVET ÇARKLARINI TERKETMEMEYİ, ATATÜRKÇÜLÜĞÜ SAVUNMAK OLARAK LANSE EDENLERE DÜŞMANIZ.MESELA ESKİNİN KOMUNİST DEVRİMCİSİ İKEN, ŞİMDİ SAVUNDUKLARI TOTALİTER NASYONALİST SOSYALİST FİKİRLERİNİ ATATÜRKÇÜLÜK ZIRHI İLE KAMUFLE EDENLERE... KARŞIYIZ, YOKSA ATATÜRK TÜRKİYE TARİHİNİN BİR PARÇASI. SEVAPLARI VE GÜNAHLARI İLE...
  Şeriatçı, İslamı siyasete ve ticarete alet eden kişidir. ALLAH ALLAAAAH. BUNU OKUYUNCA NEDENSE AKLIMA ATATÜRKÇÜLÜĞÜ SİYASET VE VURGUNCULULARINA ALET EDENLER  GELDİ NEDENSE. HAA BU ARADA DİNİMİ ŞAHSİ MENFAATLERİ İÇİN KULLANANLARIN CANU CEHENNEME!
  Arap kültürüyle beyin yıkamaya kalkışırHER TOPLUMUN AYRI KÜLTÜRÜ VARDIR.ANADOLU'DA BİLE KAÇ KÜLTÜR YANYANA İÇ İÇEDİR.  ARAP KARDEŞLERİMİZLE KÜLTÜR ALIŞVERİŞİNDE DE BULUNURUZ, KIZ ALIP VERİRİZ DE BERABER AYNI KIBLEYE DE YÖNELİRİZ. AMA  LAİKÇİ GECİNENLER HUYLANACAK DİYE NE ARAPÇA KUR'AN  NE DE ARAP KÖKENLİ HZ RESUL İZİNDEN  ZERRE MİKTARI AYRILMAM. BU ARADA MERAK ETİM, BİR ZAMANLAR  STALİN PEŞİNDE KOŞAN BU YAZAR ŞİMDİ KARŞI OLDUĞU AVRUPA YASALARI, YAŞAM TARZI, EĞLENCE KÜLTÜRÜ, GİYİM KUŞAMINA NEDEN SES ETMEZ.  BATI KÜLTÜRÜ İLE BEYNİ YIKANANLARIN ÜLKEYİ NE HALE GETİRDİKLERİ ORTADA DEĞİL Mİ.TAA TANZİMATTAN BERİ...!
  Anadolu toplumunda Müslümanlarla şeriatçıları birbirlerinden ayırmak gerekir. ALDATIP, " SEN CİCİSİN " DİYEREK SÖMÜRMEK İSTEDİKLERİNİ KAYBETMEMEK İÇİN MÜSLÜMAN- YANI İSLAM'A İNANANLAR-  İLE İSLAM DİNİNİ KURALLARI DEMEK OLAN ŞERİATI AYRI GİBİ GÖSTER, LAF CAMBAZLIĞI İLE HALKI BÖL-PARÇALA SONRA HAM YAPMA GAYRETİNE GİR HA...GEÇTİ O NUMARALAR...!
  Müslümanların laik demokratik cumhuriyetle bir sorunları yoktur, şeriatçıların ise vardır.  YOOO YOKTUR. AHA AÇIKÇA İNTERNETTE İLAN EDİYOZ. ASLINDA İSLAM ŞERİATI UYGULANINCA LAKİLİĞE GEREK KALMICAK İDDİASINDAYIZ AMA HADİ ONU DA GEÇTİK ...BİZİM ASIL KARŞI OLDUĞUMUZ LAİKLİK ADI ALTINDA  MÜSLÜMANLARA YAPILAN BASKI, İFTİRA VE DÜŞMANLIKLARDIR. DÜNYADA ÜNİVERSİTELERDE TEK BAŞÖRTÜSÜ YASAK OLAN ÜLKE BİZİZ. AVRUPADA BİR ÇOK ÜLKEDE BAŞÖRTÜLÜ DEVLET MEMURLARI VAR.KURAN KURSLARINA, İMAM HATİPLİLERE UYGULANAN İKİNCİ SINIF MUAMELESİ, BASINDA ÇIKAN YALAN HABERLERLE DİNDARLARI DURMADAN İFTİRA KAMPANYASINDA HEDEF TAHTASINA OTURTMALAR...( HEPSİNİN DELİLLERİ SİTEMİZDE !) ADALETİN HAKİM OLDUĞU LAİK SİSTEME BİLE RAZIYIZ YETERKİ İSLAM DÜŞMANLIĞINIZI LAİKLİK KILIFI İLE UYGULAMAYIN. DEMOKRASİ VE CUMHURİYET TARİHTE YOKKEN HALİFE SEÇİMLERİNDE VE HZ RESUL'UN UYGULAMALARINDA HAYAT SAHNESİNE ÇIKMIŞLARDIR ( SİTEMİZDE DETAY VAR )
   Anadolu Müslümanı, Arap Müslümanından farklıdır.  HEEE FARKLI, KİTABI, RESULU, KIBLESİ...
   Anadolu kültürünün yoğurduğu Müslümanlıkta yobazlık dışlanmıştır.... AYNI  HİLEBAZLIK. DINDAR DİNCİ, MÜSLÜMANLIK YOBAZLIK, TÜRBAN BAŞÖRTÜSÜ, ..FALAN FİLAN..SADECE LAF EBELİĞİ. HEDEF ŞAŞIRTMA. BİR KERE BEN DİNİMİ ; HAYATINI SOSYALİZME ADAYIP, BİR AYAĞI ÇUKURA GİRİNCE ATATÜRKÇÜ OLMUŞ ( HASAN CEMAL'IN ANILARINA MÜRACAAT ) BİRİNDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİM BU BİR. ALNI SECDEYE GİTMEMİŞ BİRİ BANA DİN DERSİ VERECEK , HADİ CANIM! ANLAMIYOZ SANKI ANADOLU KÜLTÜRÜ  İLE KASTETTĞİ ALEVİ KARDEŞLERİM! BOŞUNA UĞRAŞMA ARAMIZA GİREMEZSİN , ALEVİ SUNNI KARDEŞTİR, AYRIMCILIK YAPAN KALLEŞTIR ... YOBAZLIK NE MERAK ETTİM. KURAN KURSU YOBAZLIK, BAŞÖRTÜSÜ YOBAZLIK, SAKAL YOBAZLIK, FAİZ YASAK OLSUN DEMEK YOBAZLIK, İÇKİ İÇİP TRAFİK KAZASI YAPMAYIN DEMEK YOBAZLIK, ..NE YOBAZLIK DEĞİL, RAKIYI TINLATTIR, ŞEREFE (!...)  DE, KARI OYNAT, BAR PAVYONA GİT, GENELEV OLSUN, FAİZ MİLLETİ İNLETSİN...BUNLAR DA OLUYOR  ANADOLU KÜLTÜRÜ...!?
  şeriatçılık demokrasi düşmanlığıyla eşanlamlıdır.  KASETİ BAŞA SARDI...YAŞLANDI TABII...!
  Şeriatçı, din temelinde çağdışı siyaset yapar. AMA HELAL OLSUN, YILLARIN GAZETECİSİ OLDUGU BELLİ...DİNİ TEMEL ALMAK SİYASETTE ÇAĞDIŞILIĞI OTOMATIKMAN GÜNDEME GETİRİYOR  DEMEK! BU ONUN İDDİASI NE DE OLSA HAYATINI ADADIĞIN İDEOLOJİNİN FOSS ÇIKMASI , ULAŞAMADIĞIN TÜM ÜZÜMLERE HAM DEMEYİ GEREKTİRİYOR DEMEKKİ... HEYY YAZAR UNUTMA, DINIMI TEMEL ALDIĞIM HER KURAL ÇAĞ DIŞI DEĞİL, ÇAĞLAR ÜSTÜDÜR, SAVUNDUĞUN İDEOLOJİ GİBİ 80 SENEDE İNSANLIK HAYAT SAHNESİNDEN, GERİDE KAN, GÖZ YAŞI BIRAKIP ÇEKİLİP, HATTA YIKILIP GİTMEZ!
  Sorunlara sınıfsal açıdan yaklaşmaz. AHA İŞTE ELE VERDİN KENDİNİ, SINIF MÜCADELESİ... :)  BİZ DİNCİLER (!) OLAYA SINIF MÜCADELE OLARAK BAKMAYIZ, " HAK - BATIL " MÜCADELESİ OLARAK BAKARIZ.... BAZEN ZENGİN HAKLI OLUR BAZEN FAKİR.BİZ HAK TARAFTARI, HAK - HUKUK  MUCADELECİSİYİZ...O KADAR!
  Bir halkın sandıkta yeğlediği rejim, ancak çağdaş demokrasinin anayasasına uygun olursa demokrasi sayılabilir. SINIF MÜCADELECİSİ BİRDEN DEMOKRAT  OLDU. SEN MERAK ETME HALK " BİDON KAFALI, GÖBEĞİNİ KAŞIYAN..." AKILSIZ SÜRÜ DEĞİL, ARAŞTIRAN SORGULAYAN DÜŞÜNEN İNSANLARDIR, O NEDENLE NE SEN NE SAVUNDUĞUN KURALLAR MANZUMESI BIR TÜRLÜ İKTİDAR OLAMADI YA. ULAŞAMADIĞIN ÜZÜMÜ YİNE KİMSEYE YAR ETMEME GAYRETİN DE HAYLİ  TRAJIK TABII...ACIDIM HA...WALLA!
  Bu konuda son sözü söyleyen, sandığa giden halk değil, hukukun ta kendisidir. E HANI SEN CUMHURIYETI VE DEMOKRASIYI  SAVUNUYODUN... YARGI TOTARIZMINI SAVUNAN BI DEDE OLDUN CIKTIN  PARAĞRAFTA..INSAN  HEMENDE RENGİNİ BELLİ ETMEZ Kİ...BU MU ŞİMDİ DEMOKRASİ..E BEN TABII BUNA KARŞI OLUCAM...AHA OTOMATIKMAN OLDUK MU YOBAZ...NAAPICANNN...BU ARADA YARGI MENSUPLARININ  BIREYSEL OLARAK SIYASI GÖRÜŞLERİNİ  NE KADAR HUKUK-ADALET  SİSTEMİNE SOKMADIKLARINI DA BASINDA EPEY MÜŞAHEDE EDİYOZ HANİ... BAK SELÇUK AMCA; KANUN AYRI ŞEYDIR HUKUK AYRI ŞEY, SEN HUKUK DİYE KANUN DEVLETİNİ,  HALKI INSAN YERİNE KOYMAYAN, TOTALİTER BİR BASKI REJİMİNİ SAVUNUYON...AMA BIZ HALKÇIYIZ, HALKIN YANINDAYIZ VE BUNLARA DA KARŞIYIZ!
  Halk sözcüğünü ‘zaman’ ve ‘mekân’ içinde değişmeyen bir kavram gibi ele almak, bilimsel açıdan yanlıştır. Bu tür düşünce Aristo mantığının ürünüdür. O yüzden halk tarih boyunca değişime uğradı ve uğrayacak. Bir gün bilinçlenip gözlerini açacak Türkiye’de.   HAAA NE ZAMAN KI HALK " SENIN GIBI DUSUNUR " O ZAMAN BILINCLENMIS OLUR OYLE MI...YAW BI DE SEN HALKI ANLAMAYA CALISSAN NE DERSIN HA! ... HI ?
  Bir de şunu ekleyeyim: Türkiye’de askeri darbeler dönemi çoktan bitmiştir. Kimse darbe üzerinden siyaset yapmasın. E  BUNU  ZAMANINDA DOĞAN AVCIOĞLU  ILE ANLASANIZDA ŞU ÜLKEYE 20 YIL KAYBETTIRMESE İDİNİZ DAHA İYİ OLMAZ MI IDI ... NEYSE GECTİ...TIPKI SIZIN ZAMANINIZ GİBİ !”
 ( Cumhuriyet:07.12.2009 )


                                             
 ATATÜRK'ÇÜ (!) GEÇİNEN PARTİ BAŞKANI EMEKLİ GENERAL DİYO Kİ:
      “ Cumhuriyetin temel nitelikleri ile oynatmayız.” Yahu sizin oynamadığınız temel nitelik mi kalmış; Laikliği yapmışınız İslam’a düşmanlık ( Biz dinciye karşıyız, dinin siyasallaşmasına karşıyız…klişeleri artık yenmiyo, bayatladılar)  Aha size açık çağrı : Avrupa’daki  laikliği uygulayın yeter...Yiyo mu...yemiyo tabii... Ülkemizde uyguladığınız laikilik ortada: Avrupa da dini cemaat okulları var, başörtüsü serbest, haremlik selamlık tren, otobüs, taksiler gırla…- detay sitemizde- …
     Olmuşsunuz demokrasi düşmanı, hatta askeri diktacı, totaliter – hatta cuntacı- hala demokrasi dersi verme yüzsüzlüğü gösterirsiniz, Cumhuriyet zaten umurunuzda değil, Cumhur olmuş “göbeğini kaşıyan, bidon kafalı, sürülmesi gereken koyun…” sizin gözünüzde.  Cumhuriyet  demek aynı zamanda halkın seçimine saygı, özgürlük, hukuk, insan hakları…demektir…Cumhurbaşkanını halk seçsin deyince yaptığınız yorumlar sitemizde…!
       Sosyal devlet lafta kalmış, olmuş bürokratik oligarşi devleti, yolsuzluk, rüşvet, adam kayırma ise gırla…Hukuk zaten guguk…Kim memnun adalet sisteminde…
      Eee. Ne kaldı.” Demokratik , laik, sosyal bir hukuk devleti ve bunları koruyan da siz ha..Hadi canım, onları asıl bitiren sizsiniz. Ey laikçiler, ey laikçi geçinenler, ey laiklikten geçinenler…!
       Haa  bu arada diyo ki ilk seçimde iktidarız - Buraya not alıyoz; 1000/0,5'ten fazla alsın burada ilan edicez !-
          - 2 yıl geçti, seçim oldu, aldığı oy: %0.28 ... :)
23 Haziran 2011'te ise partiyi fes etti!-

 

       

 

  BİZİ LAİK-ŞERİATÇI DİYE BÖLMEYE ÇALIŞAN, DIŞ İSTİHBARATLARIN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİNİN OYUNUNA GELMEYELİM
                                        BİZ BERABER YAŞARIZ, YETER Kİ İLETİŞİM KURALIM, KONUŞALIM,...!
                                         YAŞASIN ŞERİATÇI-LAİK, KÜRT-TÜRK, ALEVİ-SÜNNİ,...KARDEŞLİĞİ,
                                                 KAHROLSUN ADI NE OLURSA OLSUN BÖLÜCÜ HAİNLER !
                                                                              


         .......................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.........................................

 
                                                                        
    BİRAZ DA GÜLELİM
  


         
 

                                                     Buyrun sazanlara

                
               Aha da delili, babası ve o çocuk.Baba, baba mı o ayrı konu!

                                                          
 YA BUNLARA NE DEMELİ !
            PHOTOSHOP'UM DİYE BAĞIRAN BİR RESİM!
ARKADA MUHTEMELEN PAZAR YERİNDEN ÇEKİLME BİR RESİM, ÖNDE TOPRAK VE " BİRAZ FAZLA YAN YATIRILMIŞ - :)-  SONRADAN EKLEME BIR KADIN RESMİ... AMA YILLARDIR " RECM " DİYE SANAL ALEMDE DOLAŞIR RESİM...YAPANA TÜKÜRİMMM..! BECERIKSIZ AYU !

                   
               
           Bu resimlerden sonra ; İslam ve hümanizm, İslam'da Had  konularına bakmanızı öneririz!
                 

 

                                  

                                Şeriata karşı, kadın haklarını savunan anti-kapitalist bayanlar (!)


                                                                  E YUH BE YANİ
                           Youtube'den Şeriatçı düşmanı , laiklik savunucusu  videolarından görüntüler
   
                                                          Laik olda istersen kral ol , öylemi ...!
 

  İranlılar Farslıdır, Arap değil, bu bir.İki; İran Şii'dir asla araplaşamaz.Üç:Allah yazısı araplıksa senin tanrının adı ne ey gavur ! Amaç teknolojik ilerleme ise cevap aşağıda!

  Resimdeki ABD başkanlarında biri değil mi? Ya bu adam, o da kartır mı ne  o karın ağrısı diil mi...?
   Amaaann ne önemi var şeriatçı olmasın isterse top olsun, di mi...!?

  Şeriatı kötülicem diye, zamanında Türkiye aleyhine politikalar izleyen, ABD kuklası olan, ülke zenginliklerini ABD'ye peşkeş çeken, halkı sefil, kendi, tacı tahtı ile kral olan, hem despot ve hem de Fars ırkçısı Pehlevi'yi övüyor lavuklar !     İran, Şah Tıklayınız >>
 
  30 sene önceki tüm ihtilal yapılan ülkenin muhafızlarının üstü başı tabii ki  dökülür.Ama şimdi  O bekçileri görsen  dooru Küba'ya koşardın !  Bak Aşağıya !

     

 


                                                   
                         Daniel'de bizden... (!)
 


                                                
          Teresa zeka özürlü idi. Sakine değil, ayrıca Sakine kocasını öldürttüğü için idam edilecek ve recm ile değil.Ama satılmış basın her şeyi çarpıtıyor!
               

 

 

     
                                    

 

      

 

                      

 

 

 

 

 

                                                              Af kime lazım, kime değil?
  " Gerçekten devletin ne hakkı var ancak mağdur olan kadının affedebileceği ırz düşmanını affetmeye? Veya ancak evi soyulmuşbir insanın affedebileceği bir hırsızı sokağa salıvermeye? Veya ancak yakını öldürülmüş bir kişinin söyleyebileceği ‘‘seni affettim’’ sözünü onun adına kullanmaya? " 
( Hürriyet-Oktay Ekşi: 30 Temmuz 1999)

 

           

 

                                                                          Devamı>>         Bunlar çocuk mu kandırdıklarını zannediyorlar yoksa halkı geri  zekalı yerine mi koyuyorlar...Hala o eski " öcü " mantığı ile halkı " aydınlatacaklarını mı! " zannediyor bazıları...  Ben şimdi burada desem, " Ulusalcılar, Rus-İran-Türkiye" üçlü ittifakı için çalışıyor, başta emekli bir çok paşa bunu savunuyor, onu bile bilmezler daha    Tıkla  1 - 2 ...vs

                                                 BEYLER UYANIN.ÇAĞIN GERİSİNDE KALAN ASIL SİZLERSİNİZ ...

                             


 

                                                            ŞERİAT DÜŞMANLARI

                     Devamı >>

 

              
                                                              Şeriat karşıtı ama ABD'ci!

                                      
                                  ÖNCE İŞİNİZİ YAPIN EFENDİLER, SONRA DÜNYAYI (!) KURTARIRSINIZ.
                             UNUTMAYIN;  " ÜLKESİNİ EN ÇOK SEVEN, ONUN İÇİN EN ÇOK ÇALIŞANDIR! "

 

 

                                                               ATEİSTLERE ÖZGÜRLÜK!

                                                 Bırakında inandıkları gibi gömülsünler yahu!

 

 

 1967 adli yılı açılış konuşmasında Yargıtay Başkanı İmran Öktem, Voltaire’in “Tanrı’yı da insan yaratmıştır” sözünü alıntılar ve irtica ile mücadeleden bahseder. 1969 yılında vefat edince cenaze namazında olay çıkar.

      
                        Öktem                                                Cenaze namazını kıldırmayan imam Ali Güran 

                       
                                                                       E kılınmaz ama...!!!


 

                      

 

                          


 

         

 

 

     
   Atatürk'ü " Komünizme yakın bir kişi olarak tanıtan, Atatürk ve komünizm adlı kitabın yazarı olan, Türkiye Komünist Partisi üyesi, 3 Kasım 2002 genel seçimlerinde TKP’den İstanbul’dan milletvekili adayı Rasih Nuri İleri bu ayın başında ( 6 Aralık 2014) vefat eder: Cenaze namazı bebek camiinde kılındı. Öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrasında Rasih Nuri İleri için helallik istendi. İleri'nin cenazesi camiden alkışlar eşliğinde çıkarılarak, Aşiyan Mezarlığı’nda toprağa verildi. Şehir Işıkları, Aşiyan Mezarlığı'nda Rasih Nuri İleri toprağa verilirken Enternasyonel Marşı'nı çaldı. Halkın Türkiye Komünist Partisi yaptığı açıklamada: "Sonsuzluğa uğurladığımız yoldaşımızın bizlere mirası, bu komünist bilinç ve kişiliktir." dedi.

 

                  

 

 

 

                                                                  Buyur, burdan yak!
 

        
                                                          
 CHP  şeriatçı oldu ,  aman Bedri duymasın :))

        
 

              
                                           

                                                                             KARİKATÜR GERÇEK OLDU!